bugün

kalça kısmında problem olan oyuncu. çok itici kalça kemiklerin var iremciğim.
bir neslin fantezilerine meze olmuş hatundur.
kızıl saçlıyken daha güzeldir.
Bir cavadzade değildir.
Iyi oyuncu olabilir ama Güzel değil lan. Nesi güzel bunun? Ayrıca bacakları da parantez tarzıdır. Şarkıcı gülşen'in bacakları gibi.
Güzellik bir taraftan sevimlilik öte taraftan. Güldür güldür'ü sırf bunun için izledim ya la
Oyunculuğu da kendisi gibi güzel. Salak Okan Çabalar bunu aldattı bir de, ne aptallar var ya.
görsel
Akılda kalıcı memelere sahip kadın.
makyaj balonu.
Zaman gecirmesi keyifli kadinlardandir. espirili, zeki ve güzel daha ne olsun.
görsel
Aklı, güzelliği, fiziği, kasası her şeyiyle muntazam kadındır.
Taş taş binanın temeline koysan hiçbir deprem yıkamaz.
Türkiye'nin sayılı güzellerinden.
Memeleri ile gundem olmus bir kezban daha... geciniz, siradaki ?
Fotoğrafının altındaki yorumlara verdiği cevaplardan ne kadar kezocan olduğunu anlayabileceğiniz bir canlı türü. Çocuğun biri buna efsane bir kapak yaptı yorumlarda ve yorumu hemen sildi. Ama abazan yorumlara dokunmuyor. Tam bir kezo.
Güzel kadınların seksi olarak toplum popüleritesini kazanma çabası bence garip bir kompleksten ibret geliyor bana. Bilinçaltındaki o güzellik bı yere kadar seksi de olarak daha fazla insanı safıma çekerim diyerek yapılan girişim saçma ve yersiz bence.
Güzel kadındır.

Çekicidir ayrıca atıp tutanlara bakmayın.

Edit: kıskananlar eksiliyor.
Memeleri gündem olmuş bir bağyan. Ekşideki s400 füzelerinden ilk görüntüler yorumuna bayıldım ama.
çok ama çok tatlı ve sempatik buldugum tiyatrocu, oyuncu kadin.

ya kadinlarimiza eyvallah kiskaniyorlarda linç ediyorlar. erkeklere noluyor aq.

hee kedi ciğer hesabi. ok.
Dişilik, anaçlık vasıflarını sonuna kadar barındıran kadın oyuncu. Şuan ki halinden bir tık daha kilolu olsa daha sevilesi.
dün bizim patron bu hanımefendinin bir fotoğrafını beğenmiş, ben de tıklayıp yazılımsal olarak beğenmesem de kafamda beğenmiştim o iki şeyi.

tabi gündem olacağını bilemedim. bir kişinin böyle bir şey ile gündem olması ne yazık.
Bu simülasyon da ki en güzel kadınlardan biri.
artık en beğendiğim sanatçıdır.