bugün

Düşük güç modu çok sevindirmiştir.
Foxcon'da çin üretimi 400 dolar civarı olan; bizim ülkeye gelince 3 milyarı bulan ürün. Cepte para bol, apple kazansın. Fakat amerika'da en azından bin dolar karlı fiyatla getirilebiliyor. Tabii bizim 'zenginler' neden böyle bir şey yapsın, değil mi?
Bir lg kalitesinde olmayandır.
Steve jobs kusura bakma dost acı söyler.
bir hayır kurumu dağıttı da bir ben mi sıraya girmedim dediğim telefon.
Parolayı bir çok kez yanlış girmemden dolayı "iphone kapalı itunes'a bağlan" uyarısı aldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. içinde fotoğraflar var. Tek sorun bu. Bilen arkadaşlarımın yardım etmesini rica ediyorum...
telefonda bulunan tüm ayarları ve tüm verileri sıfırladıktan sonra , alınan yedeği yeniden yükledim ancak daha önce marketten aldığım uygulamalar yedekle beraber yeniden yüklenmedi. konu hakkında bilgisi olanların desteğini bekliyorum.

9.2 sürümü yüklü bir adet 6 plus modelini kullanıdğım telefon.
kullanımı kimilerine çok pratik gelir kimi alışamaz, ben mesela. iki aydır 5s kullanıyorum. bu kadar mal bir telefon olamaz. eyvallah donanım kalite. ama yazılım bok gibi. hiç pratik değil. en basit işlemler bile karmaşık. kullanıcı dostu bulmadım. ios android ile gereksiz bir savaşa girdi ve kaybedecek. imajı sayesinde yürüyor.
paso güncelleme yapan, sonunu merak ettiğim telefonum. hiç beğenmiyorum bu arada. kendi kafasında bir telefon, alarmın snooze süresini bile ayarlayamıyorsun. en azından ben aradım taradım bulamadım. kimine göre iyi olabilir saygım var ama ben hiç sevmiyorum. lg'yi tatma zamanı diyorum.
Beni hiç bir zaman pişman etmemiş markadır.
2010'dan beri kullandığım mükemmel telefon markası.
Sadece markadan dolayı fiyatını ikiye katlayan telefon. Ben sırf ayfon 6s im olsun diye aldım. günde 10 dakika whatsappe girip epostalarımı kontrol etmek için kullanıyorum. Onun haricinde cebimden çıkmıyor telefon. Gayet şık vesselam.
ios sevmediğimden dolayı kullanmak istemediğim telefon. Kısıtlamaya gelemiyorum, özgür olmalıyım. Telefonun ara yüzünü istediğim gibi değiştirmeliyim. Androidler arasında alınabilecek doğru düzgün iki marka var, sırasıyla;

(bkz: nexus)
(bkz: sony xperia)
iphone 6 modeli şu an için türkiye de ki satış fiyatı 2500 tl ve antutu beckmark testinde 730 tlye aldığım telefonumla aynı puanı alabiliyor. iphpne fanboyları anlamak gerçekten mümkün değil. insanın üste para vererek kendini s.ktirmesi gerçekten ilginç bi fantazi şekli.
Materyalist mantığın kul köle olduğu artık statü göstergesi haline gelmiş olan marka.
Gerçi fakiri de yemiyor içmiyor hatta böbreğini satıp alıyor yine de.
whatsapptan şarkı yollama imkanının olmaması ve bilgisayardan kolayca veri aktarımı yapılamaması, akabinde telefonda müzik dinlemenin zorluğu dışında aşşırı memnun olduğum telefon. bir seneyi geçti hala aynı telefonu kullanıyorum ve hızından bir şey kaybetmedi. android tabanlı telefonlar altı aydan sonra ölüyorken ben o paraya biraz daha ekler kaliteli telefon alırım, uzun seneler de kullanırım diye düşünenler için ideal bi telefon markası.
yazılım güncellemesi konusunda da androidden ne kadar üstün olduğunu herkes biliyor.
tarihi 1 ocak 1970 e ayarlanıp kapatılıp açıldığında yeni yazılım güncellemesini anında alan cep telefonu.
telefonu yan yatırınca kapatıp açmadan yeni yazılım güncellemesini anında alan cep telefonu.
bir lg değildir.
ayrıca tarih 1970 Ayarlandığında telefon yazılım güncellemesi falan almıyor bozuluyor ve bir daha tamir edilemiyor.
nerenizle okudunuz haberi lan?
görsel
kim ne derse desin, türkiyede net bir şekilde zenginlik ve gösteriş belirtisi telefon.

öyle olmadığının aksini düşünenler patronlarının, genel müdürlerinin, devlet erkanın, manken, futbolcu aleminin telefonlarına baksın.

ulaşamadığınız ciğere mındar demeyin.

Note 4 candır.
Zenginlerden çok fakirlerin kullandığı bir telefondur. Zaten biz fakirlere hitap ediyoruz. Ben bile samsung kullanıyom lan. Çünkü zenginim.
Yeni sloganamız şudur. Zaten biz telefon satmıyoruz, yazılım satıyoruz....
Talep arttıkça fiyatı da artan apple marka telefonların genel adı.
Apple ürünleri.
aptal telefonu mu değil mi bilemeyeceğim de, iphone kullanmadan önce nokia ve samsung kullandım. iphone kullanmaya başladıktan sonra diğer telefonlarla irtibatımı kestim. bugün iphone'mun başına bir iş gelse telefon alacak olsam yine gider iphone alırım.
aslında bir liste yapılsa bu işi iyi bilenler tarafından, hangi telefonu alırsak aptal oluruz bilmiş oluruz tedbirli davranırız.
Türkiye'de avea ile bile kullanınca samsung'a fark atan telefon. Geçen 3s kullanıyorum samsung s6'dan önce internete bağlandı sonra dedim ki mezarında rahat uyu stevv.