bugün

apple tarafından düdüklenmek istemeyen yazardır.
samsung galaxy s3 kullanıyorum. iphone da neymiş.
tercih meselesidir şöyle ki iphone u olanlar 3'e ayrılır:
- cebinde 2 kuruş parası olmayıp borca harca girerek alan gösteriş meraklıları beyinden yoksun zavallılar.
- her şeye yetecek parası olup her şeyin en iyisini kullananıp haliyle telefonda da iphone alan teknolojiye düşkün insanlar.
- parası olup da bir telefona birkaç milyar feda etmeyecek akıllılar. ki bu kategori az ve saygı duyulası insanlardan oluşmaktadır.
fakirlikle alakası yoktur bu durumun, günümüzde simitçinin cebinde bile iphone olduğunu göz önüne alırsak parayla doğru orantılı değildir.
iphone sahibi olmayan yazarlardır. ayrıca hala hayatta kalmalarına anlam veremiyorum, sokakta açlıkten ölürken görsem, yüzlerine bakmam, hatta bir tekme de ben atarım. niye yaşıyonuz olm? gidin kendinize en yakışan yerde ölün lan... yeter... bir kene gibi türkiye'yi yediniz, bitirdiniz. sonra da devlet bize bakmıyor. lan bir iphone'un bile yok! sana kim baksın, kereste?
Hakiki sözlükÇüyse biyerine takmadığı gibi birde üstüne o yazarı kınar.
Samsung GT-i9300 Galaxy S III e sahip olan kompleksli fakir yazardır.
bu nasıl genelleme amına koyim ?

elimde 6300 var.imkanım olsa onu da kullanmam. sevmem ben telefon.
senin ağzının salyalarını akıttığın kadınlara ben altımda şarkı sözü yazdırıyorum lale.
git ayfonunu sik. * *
benimdir. maaşının 3 katı olan telefonu alıp para gider diye internete girmekten korkan, sadece telefonu mesajlaşmak ve arama yapmak için kullananlardan daha asildir.
normal adamdırlar. önce 3 sonra 4 ve sonra 4s16gb , son olarak da 4s32gb gb çıkmıştır. arada 150 tane daha model çıkmış olabilir de. ama hiçbiri bu adamları ilgilendirmez düz adamdır bunlar çünkü. ben dümdüzüm mesela tuşsuz telefon kullanamıyorum. *tümü parmaklarmış gibi oluyorum parmaklayınca telefonu yoksa.
bureklamarasiiyioldu.
Fakirlik ölçü birimi olarak iphone. adam/kadın belki beğenmiyordur tipi değildir.
çok yakın arkadşımdan biliyorum kız üniversite okuyor efenim neymiş herkesin ıphone varmış onun neden yokmuş diyerekden 1500 tl lik ayfonu taksitle 2600 e aldı (bkz: ohh olsun kol gibi girdi)

Edit:yazım yanlışı.
fakir olmayı yeğeleyen sözlük yazarıdır. Araba alınır lan o paraya.
ulan ne ayfonu. telefonum yok. sadece konuşabildiğim ve mesaj çekebildiğim bir aygıt var. telefon demeye bin şahit lazım diye haykıran yazarlardır.
Sözlük yazarları iphone alamıyor diye birşey yoktur, adam olamıyor diye birşey vardır.
paraları yetmediği için Blackberry porsche alamamış ezik ıphone sahiplerinden sayıca daha çokturlar. ayrıca ıphone mu kaldı galaxy s3 ya da note 2 dense anlarız. ıyykkk kabzımal telefonu ıphone.
(bkz: r 1903) *
Sadece eve gittiğinde günde 3-5 entry girebilen yazardır.
Bir Iphone'u olan sözlükçü değillerdir. Ama o paraya öküz almış olabilirler. Ben mesela öyle yaptım.
özgürlüğünü düşünen, zırt pırt aranmak istenmeyip telefon kullanmayan yazarlardır.

şimdi senin iphone'nin var ya; zengin sanıyorsun ya kendini; arabamın bir cantı kadar bile etmez senin o telefonun.
(bkz: srfydn)
blackberry leri vardır.
(bkz: kontörü olmayan fakir iphone lular)
iphone u olup da bir boka yaramayan entry ler giren yazarlardan daha çok işe yarayan yazarlardır.
note 2 si vardır. ayfonu olmayanlara fakir muamelesi yapılamaz. bakın ali ağaoğluna adamın altın kaplama telefonu var.