bugün

bazı kör cahiller tarafından iphone'un gelişmemesi sebebiyle yapılan eylem olarak tanımlanmıştır.
(bkz: fakirlik)
edit: bazı fakirler tarafından kötülenmiş entry. size samsung d900 bile fazla lan açlar.
iphone nin adı samsung un tadı var.
iphone'ın sıkıntılı program anlayışını beğenmeyen insanın tercihidir.
fanboyların üşüştüğü durum. Amk ikisini de alacak param yok. ikisi de kabulüm.
Yaptigimdir. Bir daha olsa bir daha yaparim.
ya nasıl bir ahkam kesmektir bilemedim. işim gücüm telefon yazılımları ve onarımı. bu işi 13 yıla yakındır yapıyorum. bu kadar net nasıl tespit yapılıyor anlamıyorum.
servise gelen yaşlı amcaya sorsak en iyisi onun kullandığı Nokia 1100..
millet para verdiği ürünü dünyanın en iyisi sanıp bi dakkada avukatı kesiliyor o ürünün !
iphone son iki yılda sadece pikseli yükseltip, kasayı değiştirdi. skimsonik bir iki özelliği yükledi, o kadar..
adamların koyduğu sim kilit bile kırılmıyor. kırılan var tabi ama en son sürümü kırılmıyor. çöp. ipod olarak kullan onu.
biraz kullanıcıyı düşüneceksin. bunu samsung yapıyor işte. git zimbabve'den al, getir türkiye'ye kullan.
ios nedir yahu ? dini imanı para kodumun icadının !!
akabinde tekrar iphone arayışına girmekle neticelenir.
ŞiRKETiN VERDIGI HUWEI MARKA BIR TELEFONLA AYNI OZELIKLERE, AYNI ISLETIM SISTEMINE SAHIP OLMAK DEMEKTIR.
ya nasıl bir ahkam kesmektir bilemedim. işim gücüm telefon yazılımları ve onarımı. bu işi 13 yıla yakındır yapıyorum. bu kadar net nasıl tespit yapılıyor anlamıyorum.
servise gelen yaşlı amcaya sorsak en iyisi onun kullandığı Nokia 1100..
millet para verdiği ürünü dünyanın en iyisi sanıp bi dakkada avukatı kesiliyor o ürünün !
iphone son iki yılda sadece pikseli yükseltip, kasayı değiştirdi. skimsonik bir iki özelliği yükledi, o kadar..
adamların koyduğu sim kilit bile kırılmıyor. kırılan var tabi ama en son sürümü kırılmıyor. çöp. ipod olarak kullan onu.
biraz kullanıcıyı düşüneceksin. bunu samsung yapıyor işte. git zimbabve'den al, getir türkiye'ye kullan.
ios nedir yahu ? dini imanı para kodumun icadının !!
doğruyu yapmaktır kanımca. arkadaş,

-iphone'da müzik listesi bazen pat diye silinebiliyor,
-telefonun bir radyosu yok,
-bluetooth özelliği düzgün çalışmıyor,
-başkasıyla konuşurken pat diye kesiliyor.

yani hal böyle olunca kusura bakmayın ama iphone değil samsung alası geliyor insanın. ama application açısından iphone almak doğru olabilir(-di). yeni model samsunglar da çok güzel uygulamalar bulunabiliyor artık.
elimiz büyük arkadaş biz ne yapalım. *
iphone sevmesemde (evet param yetmiyo değil sevmiyorum hoşlanmıyorum bi kere soğumuşum iphoneu alırım bide arkadaşıma alırım alırım da alırım) ama su zamana kadar sahip oldugum samsunglarda kişi aradıgı zaman kitlenme, görüşme problemleri ve dokunmatik sıkıntıları yaşadım sürekli ama. o yüzden beni de kararlarımı gözden geçirmeye iten durum.
görsel aklımı seveyim aklımı.
teknolojiden biraz anlayan ve biraz aklı olan her insanın yapacağı eylem. ıphone dursun durduğu yerde siz samsung alın, teknolojinin rahatlığın, özgürlüğün tadını çıkarın. IOS gibi saçma, yetersiz, kullanıcıya hitap etmeyen, kullanıcıdan nasıl para tırtıklasam diye yazılan bu programa katlanmamış olursunuz. zaten iphone kullanıcıların teknolojinin t sinden anladıkları yok, onlar sadece hava atmak için, zenginim bu skimsonik telefona bile bu kadar para verebiliyorum havası yapmak için iphone alıyorlar.
neredeyse aynı ozelliklere sahip cihaza fazladan 1250tl vermemektir. akıllı adamlar yapar. tabi iphone ile samsung arasında sağlamlık hız guvenirlik farkı bayağı vardır ama 1250 tl verilmez. samsung wonder iphone 5 ten çok da eksik olmayan bir telefondur. birini 650 tl ye alabilecek iken diğerini 2000 tl civarina alırsınız. parası olan elbette iphone alır ama içmeye ayraniniz yokken sicmaya atla gitmeye de luzum yoktur.
rahibe dururken bakire almak gibidir.