bugün

bi telefona o kadar para verecek kadar salakmıyım. 3-5 gün sonra daha iyileri çıkacak bunlar sudan ucuz olacak o zaman alırız*.
Samsung fanıyım ben. He oldu içine toz da dolmuştur allahın fakiri.
--spoiler--
ayfonun sadece adı var oğlum.
--spoiler--
- ben markaya para vermem kardeşim, ihtiyacıma para veririm, telefonu açıyorum kapatıyorum.
lgden memnunum. tas gibi telefon.
bedava verilse bile almam zaten. telefon güzel. lafım yok. ios ta çok iyi. çok stabil. android kullanıcısı olarak android'in bir tık üstünde bir telefon. ama cansız. ruh gibi. efekt denen bir şey yok. android eğlenceli, canlı bir işletim sistemi. efektler, animasyonlar. telefonu kullanınca zevk alıyorsunuz.

ayrıca o para tamamen markadan gelen bir şey. gösteriş yapacam diye kendi bütçemi zorlamanın bir alemi yok.
blututu yok oğlum.
o kadar param yok.
--spoiler--
o kadar param olsa bile vermem abi ya.
--spoiler--

edit: fakir işte.
Şarjı çok az gidiyordur sanki diğerleri 1 hafta dayanıyormuş gibi.
aylık gelirim 10 bin dolar olsa da ayfon almam.

manyak mıyım lan ben 18 saat batarya süreli telefon kullanayım?
amiral gemisi androidleri alan adamın da rahatlıkla iphone alabileceğini belirtelim başlangıçta. her neyse telefonum lg g flex. neden iphone almadım. öncelikle büyük ekran isterim 6 plus var ama o klasik iphone tasarımı 5.5 incte mal gibi durmuş. sonra batarya süresi. elbette diğerleri bi hafta dayanmıyo ama gittiğin yerde gün içinde fiş arayıp şarj aletiyle gezdirmeyen birçok telefon var ki kendi telefonum da buna dahil. abimde 5s var ekrandan dolayı onu kullanıyo garibim şarja takılı yaşıyo. bir sebep daha otg kullanarak her türlü dosyayı istediğin yerde indirip daha sonra bilgisayara atabilmen. bedava şarkı indirebilmek. ve benim çok dikkat ettiğim bir şey var o da özgün olmak. kullandığım telefon kavisli büyük yani daha kimsede göremedim ve dikkat çekiyor. pazarda dağıtılmış havası yok. ve en büyük sebep aynı kaliteyi 1000 lira daha altına alabilmek. iphone alacak param vardı bir telefon bir de pc alacaktım. o parayı pc bütçesine ekledim çok da iyi çok da güzel yaptım.
"Ya ben androidçiyim, ios kullananıyorum."dur.
herkesde var.
Bahane değil gerçek ; ıphone stabil çalışan kapalı kaynaklı bir yazılımdır. Lakin android belli yollar izlenildikten sonra kapalı kaynaklardan açık kaynaklara geçebilecek yazılımdir. Misalı örnek biri ; windows , diğeri ise ; linux, ubuntu v. b .
Pırım yık bıbıcığım.