bugün

Ekran çok küçük yeaacıların ağzına vurmak için üretilmiştir. 5sten sonra elbette 6dır.
Beklentileri karşılamayan telefondur.
http://sozcu.com.tr/2014/...g-htc-kiyaslamasi-597739/
devasa iphone 6. bu buytta cihazları beğenenler için güzel duruyor, ama ben yine iphone 6'yı tercih ederim.

1080p ekran var lan benim laptopta bile yok!

http://wp.me/p4zqqg-cs
telefon gayet güzel ama abd kanada isen güzel dayım 300-400 dolar arası alacak tabi kontratlı.
Kapitalizm ne komik şey lan. Ayni isi yapan hatta belki daha yapan ve daha ucuza yapan dururken sen suru psikolojisine kurban gidiyorsun. Simdi ayni seyleri yapan yok diyecek mallar gelecek he amk iphone nunuz var he.
Oha ama amk, tepkisine maruz kalması gereken telefon. O parayı verenler ne yapacak ki! Kredi kartı kullanmıyorum. Selfie çekmiyorum. Bir tek sözlüğe giriyorum. Bana 4s yetiyor. Katiyen almam. Ama e-kitap okumak için bir tane tablet pc alacağım. Hatta Prof. Fotoğraf makinesi de alacağım. Ancak katiyen o telefona o kadar para vermem.

Sonuçta iphone iyi telefon ama bana 4s yetiyor. Yani çılgınlık olur telefona o kadar para yatırmak. Valla gider o paraya pahalı bir saat alırım.

Hayatı yaşamayı bilmiyorsunuz siz. Tatile çıkın, gezin kardeşim. Kendinizi geliştirin ne bileyim ya. Kıymetli kitaplar alın. Bir heykel satın alın.

Telefona o kadar para bağlamayın arkadaş.
O paraya üretim aracı olarak tarla alır bostan Eker daha çok kazanırım. Yazık valla.

Üretin gençler mutlu olursunuz. Bak o tarlanın değeri de artar hem.
hepitopu bir telefon o da, alo deniyor çoğunlukla.
en çekici ve ciddi farkı ekranı baş aşağı çevirseniz bile tüm ikonlar ve menü de birlikte dönmekte.

onun dışında bildiğin iphone.

ha ayrıca farkettiniz mi? artık note lara galaxy lere falan "o ne lan terlik gibi:) xd zaa" esprileri yapılmıyor.

fanboyluk böyle bir şey.
obama döneminde gerçekleşmiştir.
şimdiye kadar piyasaya çıkmış en büyük ekranlı ve en güzel iphone.
Apple mağazasında 16 gb lığı 2649, 64 gb lığı 2949, 128 gb lığı ise 3249 liradan satışa sunulacak telefon.
3 aydır beklediğim telefon... Amerika apple da çalışan arkadaşın alma 5s falan 6 geliyor demesiyle, altımdaki araba ike elimdeki telefonun uyuşmazlığı ile çekinerek cebimden çıkardığım telefon sonrası halen Tr ye gelmemsi ile beni huzursuz eden durum..
dikine yere düştüğünde ağzı yüzü paramparça olan buna rağmen çalışmaya devam eden yeni nesil iPhone.
mevcut app'lerin scale edildiğinde flu ve bulanık bir görüntü oluşturduğu söylenen büyük iphone.

http://edevat.technology/...sim-motoru-ve-flu-appler/
play doh ile ortak geliştirildiğini düşündüğüm telefon.

http://edevat.technology/...e-bukuldugunu-belirtiyor/
insanoğlunun ve görmemişliği bizlere göstermiş olan harika ötesi alet. çevredeki bazı insanlar o kadar gerizekalı ki, bu telefon büküldüğü için almayın ya da aman üzerine oturmayın bükülüyor bakın diyenleri görüyorum. e amına kodumun oğlu onu sana bükesin diye mi yaptılar? zaten bükülse nedir? bükülmese nedir? bir telefon alınca ilk önce büker misin sen? ne kadar mal insanlar var arkadaş.
'Üzerine oturunca bükülüyomuş' diyen elemana da bir alkış alalım.
Buraya geldiği zaman anında saldırarak alacağım, uzay-grisi rengini tercih edeceğim, yeni çıkan bir apple aletidir. Bu cihazlar, koleksiyon yapılabilecek kadar çok tapılası güzel öneme sahiptirler. Her yeni serisine üşenmeden anında göz dikip, benim olmasını istediğim; teknolojik ve bol radyasyonlu eşya.
sorular sordurur;

koca telefonu neden göt cebine koyarsın?
hadi koydun neden oturursun üzerine inatla?
yamulmasın istiyorsan neden plastik telefon almadın? (bkz: samsung galaxy note 3)
son soru; mal mısın?

apple dan mac book falan da alınca da evde tepsi/minder olarak falan mı kullanıyorsun?

herkesin eline teknoloji vermeyeceksin hacı...

(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
lg flex e özenmiş, yamulan ama onun gibi yamulunca eski formuna dönemeyen çin malı telefondur.

edit:bu bir gerçek.nesini eksiledin?
Bugün Türkiye'de satışa sunulmuş telefondur. (bkz: Kazık)
android ile karşılaştıracak kişiler çıkar falan yapmayın rezil olmayın.

iphone tek bir telefondur, android yüzlerce telefondaki bir işletim sistemidir.

bu arada "android işlemcili" diye telefon satan tv reklamlarına da inanmayın.
her iphone çıktığında yinelediğim gibi olmamıştır efendim.

3200 tl verdiğim telefon cebimde eğiliyorsa, şarjı yetmiyorsa, jailbreak yapmadan üzerinde oynamaya izin vermiyorsa ve her boku bana parayla itelemeye çalışıyorsa ha ayrıca bi de o çok güvenli dedikleri hesapları hacklenebiliyorsa alana geçmiş olsundur efendim.
Yarın eşime sipariş vereceğim telefondur, dikkatli kullanmazsa ceremesini ben değil o çekecektir.

Tekrar söylemek istiyorum, Ben iphone aşığı değilim adamların cihazlarında stabilite var yazılım mı dersiniz donanım mı dersiniz ne derseniz diyin cihaz akıyor.