bugün

asparagas haberlerin bir numaralı sazanı olur kendileri .

elinden de başka bir şey gelmez .

umut ışığıdır aynı zamanda .
tekrar sözlükte, yanıbaşınızda bitmiş yazardır. düşmanları sevinmesin, hala yaşıyor yazardır. dostlara ise tekrar merhaba, ayran da içmedik ama ayrı düştük yazarıdır.
Ben de merak ettim.

Yazıları özlenmiştir.
türkçe hazırlıkta kötü anıları olan bağzı yazarların, ingilizcesine laf attığı yazar.
şahsıma görgüsüz dediği için donuza eklediğim yazar. hayrını görsün. mutlu ama uzak olsun. saygılar...
dediklerinin sonuna kadar arkasında duran yazardır.

evet efenim asker içerisinde vatan hainleri akp destekli fetöcüler, vatansever askerler ise akpli olmayanlardır.

15 temmuz gecesi yaşayarak tecrübe ettik.
çomar cinsinin laf çaktığını sandığı yazar.

şahsın linkte pkk bayrağı dediği bayrak akp'nin atatürk havalimanı ve bilumum devlet protokolünde astırdığı barzani kürdistanı bayrağı.

birlikte yürüyüş yaptılar dediği olay, ankara katliamında ölenlerin anısına yapılmış bir yürüyüş. yani kendinin insan olduğunu düşünen herkes bunun için yürüyebilir. kürt sen yürüme mi diyecek adamlar.

düne kadar kürtleri astılar kestiler diye polemik yapanla, bugün kürtlerle yürüyorlar diye eleştirenler aynı tipler.
Mizah yeteneği gelişmiş yazar.
tutarlı olması konusunda kendisine at gözlüklü akplilerce telkinlerde bulunulan yazar.

okuduğunu anlamaktan yoksun vatandaşlar için arada edit yapmak zorunda kalan yazardır.

http://www.uludagsozluk.com/e/33073635/
Sanırım geçen denk geldiğim bir yazar. Yanılıyorsam beni bağışlasın. Biraz ınatlık var gibi. Ama nezaket seviyesini koruyor, işte o harika birşey. Saygılı olan, kufretmeyen, sadece fikirlerini söyleyen yazarlala muhatap olmak insanı üzmez.
(#30715492)

Mükemmel bir noktaya değinmiş yazar.
bence kız.
nickaltına malum trollerce saçma sıçmıklar yapılan yazar.

siz fistanlarınızı pardon kefenlerinizi giyip musul'a falan gitsenize, bak fetih neyin yapıyorlar orada, ahahaha...
berbat troll .
(#27599617) helal olsun yazarı.
girisindeki yanlışlığı düzeltmek adına yollanan mesaja taciz diyebilen kişi.
ekşi sözlük'te yazar olduğu iddia edilen uludağ sözlük yazarı.

ahaha, tanıyorum diyen mi ararsın (capsi varsa gönder kanka), seviştik bile der bunlar.

hükümete gelince göstermelik duble yol, hastane makyajı gibi faaliyetlerle türkiye'nin 13 yılını çalmış (mecaz) bir parti olduğu ve demokrasi, sosyal devlet anlayışı, iç ve dış politikalarında tırnak kadar yol almayı bırakın tr'yi onlarca yıl geriye götürdüğü için hoşlanmayan yazardır.

chp ile tek bağı bu seçimlerde oy verecek olması olup, ülke azıcık da olsa normalleştiğinde özgür bir birey olarak farklı partileri de değerlendirecektir.
kendisini eksi sozluk'ten taniyorum.

orada pek tinlanmiyor olsa gerek. burda hukumet dusmani trollugu yaptigina gore.

chp'den para alan yaran bir yazar.
15. ah nerde, keşke liseli olsa yazardır.

16. inşllh cnm yaa...
kızdır issssalllllaaaaaaaaa.
liseli aynı zamanda akpli ve de ateist ayrıyetten vasat troll. *
henüz türkçe cümle kuramayan yazarımsıların, başlık ve entrylerine laf attığı yazardır.

hoştunuz.

--spoiler--
tc sinin son iki harfini nick yapan adam artı verecekmiş dedirten.
--spoiler--

--spoiler--
yazdığı entry değil başlığı başlık değil. saçmalık yazar.

malesef neslin kalitesini düşüren yazar.
--spoiler--
Aktrollerin nefret ettiği yazar. Demek ki ışık var bu yazarda.
Nickine hayran kaldığım yazar. Sözlüğe cuk oturan bi isim olmuş. Nickaltına bakarsak kimsenin hoşlanmadığı aşikar. Ben mi? Sevdim ben ya bu çocuğu. vl.
(bkz: twitterda karısını paylaşan adam/#26411301)

11.nesil keko.

Yine konuyu milyarlar sıfırlanmışa bilmem neye getirmiş. işte bu kekolar yüzünden akp zirvede ve zirvede kalacak.