bugün

I know english.
(bkz: cem kill lie)
(bkz: I the can but the).
Ay hev gat e van pensıl.
My universty bölüms don't english but I am öğrenmek englısh sometimes. Because english is dünya dil's.

Are you understand?
Anladığım kadarıyla işin içine fizik girmiş. Adam camların yeni kesilmediğini söylüyor bekleyince köreliyormuş ben de şaşırdım. Diğer neden de tek cama değil birden fazla cama basmasıymış böylece güç dağıtılıyormuş.
biliyorum da ne ise yariyor amk.
I can write English but i can't speak.
Commmonnn offf korss.
Linke bakmaya korkuyorum nedense.
(bkz: güzel ama ingilicce)

dediğim durumdur.
What are you?
Yes ı dosen't .
english motherfucker do u speak it ?
B2+ b3 seviyesinde biliyorum .Ani çeviri ve bazı makale işlerinde yardım isteyen yazarlar olursa elimden geleni yaparım.
yes, I speaking english. and mother. father. this is a pencil.
ne kadar bildiği belirtilmediğinden ben de biliyorum.
we know such things allah'a şükür.
Ay dont sipik ingiliş ekmek mushaf çarpsın.
Tekrardan yazıyorum.Yardım isteyen acil çeviri isteyen arkadaş varsa özel mesaj atabilir.B2+ B3 seviyesinde biliyorum.
Sn cumhurbaşkanımız kadar biliyorum çok şükür, boru değil lan bu konuda koskoca cumhurbaşkanına dengim.
Vidonnidnoecyukeyşın.
Ay dazınt not falan aynen. Mizahşör turnusolu gibi maşallah, olta boş çıkmıyor hiçasdff allahım ya hallere bak. Ülkecek dil konusunda nasıl travmalar yaşamışız böyle.
iban gönderebilirim bakın..
sözlük dedik hepten beleşe döktünüz işi..
Upper intermediate.
Lise anımdır. ingilizce öğretmeni sınıftaki öğrenci arkadaşlara cümle kurdurmaya çalıştırırdı. Ay buy, Ay dazınt gibi cümleler. Hoca da küfür olarak peach derdi. Ne ülkeyiz be.
özetle, ermeniler ittir, köpektir..
karabağda hiç bir zaman ermeni olmamıştır, bu topraklar bizimdir..
ermeniler, rusların kuklasıdır..
türkiyeden/ankara askerler geldi ve bizi kurtardı manasına gelen serzeniş..

mevzu bu..
satır satır istiyorsan iban gönderebilirim..