bugün

zall'ın mutlu haberi verdiği site.

zall gel öpücem...
24 saattir uğraşıyoruz açmak için. şimdi açıldı.
Zall, şimdi git rahat bir uyku çek. Buna ihtiyacın olacak. Siz inciyi açana kadar incinin ergenleri sol frame i skip bıraktı.
aferin zall. bozmayın bir daha amk.
yarmıştır.

http://www.incisozluk.com...beyler-el-yapımı-agar-io/
zall inci sözlüğü açmak için uğraşıyor ergenler yeter ki gitsin diye.
kankamsın zall.

bir sözlük.
eski muhabbeti, samimi sohbetlerle girilen entrylerin hosnutlugunu, ara sıra düşen capslerin mizahini Özlemişimdir.

şuan için sözlük berbat durumda gecen öylesine baktım; ilkokul mizahi entryler ve capsler havada ucusuyor, her iki kelimeden biri küfür olan cocuklarin oyun parkina dönüşmüş durumda, o yaştaki çocukların oraya girip ahlakının bozulması kaçınılmaz bir olay..
bebisinci nesil yazarlığımın olduğu sözlük.ne günlerdi bebisinci diye dalga geçilirdi bizlerle.şimdi 10.nesiller gelmiş sözlük ne halde bilinmiyor.
gri ekran verdi şimdi. sıkıştık kaldık. güzel yap şunu zell.
Beklentilerin yüksek olduğu ama
Nadiren sağlam esprilerin döndüğü yer.
hala açılmayan sözlük. olm burda nasıl vakit geçiriyonuz lan?
gerizekalı liselilerin ve hatta ortaokulluların ocağı.
kedi köpek yuvası sözlük. hala kapanmamış lan ilginç.
ilk zamanlarında liselilerle ilgili mizahları olup şu an liselilerin ortamına dönüşen sözlük.
hala liselilerin takıldığı denilen sözlük.

olum komik misiniz ? liseli kısmını aştı bunlar artık. bir kaç sene değil bir kaç aya anaokulunu dönecek yerdir.

ben sözlüklerden laf açtım siyaset sebebi ile. laf döndü dolaştı inci sözlüğe geldi. evet daha 5'e giden kız yiğenim dedi bunu bana :

- dayı bizim sınıfta bir çocuk var. sürekli küfür ediyor. tahtaya ccc inci sözlük falan yazıyor. ayıp ayıp şeyler yazıyor diye.

hala giriyor musunuz la oraya ?
yine girilemeyen sözlük. candır.
Çok sevdiğim ama eski tadı kalmayan sözlük.
hala daha girilemeyen uluların ulusu mekan.
sözlüktür.
burdaki ergenler ve sözlük formatını bilmeyenler ile kaynamaz.
dolup taşmaz.
yine girilemeyen sözlük. napıyonuz la pis inciciler? burda hesabınız yok mu xd
hala duruyor mu bu sözlük? en son 2012'de girer bi bakardım. değişen bişey yok yaş ortalamasından gayrı demek ki, yine girilemiyormuş.
sözlüğe senelerim vermişken durduk yere beni silen, liseliler tarafından saldırıya uğrayan sözlüktür.
Elit kısmı gece sözlüğe geçince iyice boş bi sözlük olmuştur.
bir ara giriyim dedim sol frame'in tepesinde ''am kılları nasıl kesilir'' diye başlık vardı ve fotolarlada çekip göstermişdi yazarın bir tanesi.
doğrumu gerçekmi bilinmez ama 'boş insanlarla' dolu olduğu kesin.
=Foseptik çukuru denilebilir. O kadar leş