bugün

an itibari ile ulaşılamayan sözlüktür.

--spoiler--
Hata! Google Chrome ccc.incisozluk.cc sitesine bağlanamadı
--spoiler--
heyacana gerek yok hala buradalar.
kapatacaklarınıda,sanmıyorum ama her şeye rağmen iyi reklam oldu.
sonuçta yeni çıkan bir dergi ve hali hazırda yazılmaya devam edilen bir kitapları var.
kaldı ki, 6.45 ile kurulan maddi bağları sebebiyle abilerine sormadan hiçbir şeye karar veremezler.
hala takılıyor olanları görmek, trajediden başka bir şey değil.
serkan'ın liseli atarı sonucu dün Gece SOL DaşşaĞında duygu seli yaşanan sözlük.

--alakasız spoiler--
inci sözlük yasa dışı olayların yapılacağı bir sosyal paylaşım alanı değildir. O yüzden uranyum ticareti, dünyayı ele geçirmek için adam toplama, nükleer zenginleştirme çalışmaları bu söZLÜKTE yapılamaz.
--alakasız spoiler--
misyonunu, vizyonunu şaşırmış bir sözlüktür. veda ettim kurtuldum. kalan yazarların da tez zamanda uyanmasını diliyorum

http://inci.sozlukspot.com/e/101064226/
eski forum sitelerinin sözlük ile ilişkiye girmesinin meyvesidir. ahlaksızlıktan kapatılmamasının tek nedeni küfürden savunma sistemleri olmasıdır.
birinci gün girersin eğlenirsin, 2. gün girer yine eğlenirsin coşarsın koparsın filan böyle, 3. gün hep aynı teraneler deyip ondan sonra haftada bir, iki haftada bir girersin, belki de hiç.
girerseniz sol frame ile ilgilenmemeniz gereken sözlük yahut forum. direk olarak şukela butonuyla sevişebilirsiniz. 2010 yılında bir zaman ve kahkaha yolculuğuna çıkabilirsiniz. kaliteli yazarları dışında bok götüren bir yerdir. sosyal medyada da boku çıkarılmıştır. umarım bunlara özenen bir kardeşim olmaz. düşman başına.
Bir grup abaza topluluğudur. "Sikertme" adı verdikleri yöntemiyle ünlü olan ve son zamanda Atilla Taş'ı Athillas Thasos diye Yunanlara kakalamaya çalışarak gündeme gelen gruptur.
nasıl bir swf anlayışlarının olduğunu anlayabilmeye çalıştığım sözlük.

http://inciswf.com/1324913863.swf
eskiden liseli dolu diye takılırdık bu sözlüğe.

şimdi ilkokullu dolmuş, diyecek söz yok.
Genelde liseli kesimin takıldığını düşündüğüm ama capsleri güldüren bi sözlük.
An itibari ile yazarı olduğum sözlük. Yazar alımı açık.
an itibariyle tüm hesaplarımı sildirdiğim sözlüktür.moderatör tayfası ego ürünü olmakla birlikte sürekli yazar alımının acık olması yazmaktan okumaktan sogutuyor.
yazar alımı şu anda kapalı olan sözlüktür.
yaklaşık 2 hafta önce silik yediğim sözlük. eski sevgilimin numarasını paylaşmamdan ötürü hakettiğimi düşünmekteyim ayrıca.
elimde satılık birinci nesil ve ikinci nesil hesaplar olan sözlüktür.
hoşlanmadığım sözlük. bu kadar küfürlü olduğunu bilseydim üye bile olmazdım.
13 yaşındaki velet kuzenimin dördüncü nesil yazarı olduğu sözlük.

varın gerisini siz düşünün.
Küfür edip insanlarla dalga geçmekten başka bir işe yaramayan insanların gruplarına verdiği addır. Gereksizdir, bağımlılık yapar fakat bir süre sonra sıkılırsınız.
11 yaşındaki yeğenimin muhabbetini yaptığı sözlükdür.*
yeni yazar alımlarıyla orta okula gidenlerin doluştuğu inci gibi bir sözlük.
uludağ sözlüğün yakın yüzü.
fox tv ye fatih portakal a yaptıkları saldırı aklıma geldikçe gülüyorum yeminlen.
http://www.youtube.com/watch?v=h9QCIzYskIc
bana sorarsanız saçmalık. onlara sorarsanız çok eleştirel ve esprili insanlar vardır bünyesinde. enteresan. (bkz: insan)
tahminimce çoğunluğu orta okulda okuyor yada ıssız bir mahallede bakkalda çalışıyorlar. (bkz: işsizlik)
"sosyal medyanın gücü" olarak genelde önümüze atılır bu sözlük. geçen gene girdim bu sözlüğe, böyle bir güç görmedim.
öyle büyük bir güç ki, tenişçilerin frikiklerini oyluyorlardı. bu ne büyük bir entelektüel birikimdir böyle.
bir tane başlığa girdim yazar annesi ve babasının yanında seviştiğini fantezi şeklinde anlatıyordu. sanırım de sade okumaması gerekenlerden.
bir ara haxball oynamak için bir odaya girdim. haxball isimlerini "inci siker" cümlesi oluşturacak şekilde tek tek harf olarak seçmişler ve
yan yana gelerek bunu oluşturmuşlardı. sanırım bunun fotoğrafını çekip sözlükte yayınlamışlardır. tanrım. bu ne güç böyle.
internet ortamında birkaç fotoğrafa rastladım. kızlar göğüslerine ve popolarına (bkz: göt), aynı cümleyi yazarak paylaşıyorlar.
nedir o söz? nedir o inanılmaz felsefe? nedir o manifesto? tabii "inci siker".
unutmadan "liseli detected" durumunu da es geçmeyelim. bu arkadaşlar liseli sevmiyor. hatta caps denen olay tamamen bunun üstüne kurulu.
orta okul tahminim sanırım buralarda tutuyor. genelde "lisede kızlar teklif ediyormuş" durumundan bir kıskançlık olabilir.
aslında bu kadar laf ettim. "özet geç piç" diyecek olanlar varsa, söyle özetleyelim. eğer sosyal medya ve özgürlük kavramından
anladığımız şey buysa ve biz bunun için bilmem kaç yılının bilmem ne gününde meydanlara çıkıp, internetime dokunma
naraları attıysak. bence boşuna atmışız. sebep? sebebi ortada. sıçayım böyle özgürlüğe. o yüzden geçelim bu felsefe safsatalarını.
bu işler boş işler. bunlar işsizlikle doğru orantılıdır. eğer otuz yaşında bir adam "inci siker" diye ortalıkta geziyorsa,
bu işte sıkıntı vardır. benden söylemesi. hadi sağlıcakla.