bugün

mahkeme kararıyla da olsa uzun zamandır girilebilen sözlük.* daha dün girmiş olmama rağmen az önce yaşadığım şokla... lan yoksa ?!
not: bilgi bekliyoruz.
edit:serverlar'da yenileme varmış, durum bu.
şuan kapalı olan marjinal oluşum. mahkeme kararı diyola, yok efendim disklerimizin tozunu alıyoruz diyola herkes bir şey diyor.
baykus ve dede resimleri ile hit yapan bir sozlukten ziyade kufurun bol oldugu sozluktur.
son yaşanan olayın mahkemeye gitmesinden dolayı kötü şeyler olmuştur. kapatma da bu sebepten olabilir. o kadar da abartılmaz ama.
serkan yine milletle kafa buluyor. 1-2 saate geri gelir.
kapatıldıysa uludağ sözlüğün acilen yazar alımı kapatması şarttır. yoksa buralar liseli kaynar. zaten yeterince var.
şu an ulaşılamayan sözlük. (bkz: üşüyoruz reis)
son alınan bilğiye göre 3000 yazar siliniyormuş. Acayip kıyım var demekki sözlükte. hadi hayırlısı
''Altını şer incisi ker'' sloganıyla insanlığın laneti olmuş sözlük.
zamanında bir hocam, 'en sevdiğim gazeteler cumhuriyet ve vakit. çünkü safları belli' demişti. inci sözlük te bana bunu hatırlatıyor. adamların ne yaptıkları nasıl bir sözlük oldukları*** belli. tanım göremessin, küfürsüz giri göremessin, bilgi içerikli entry göremessin*. seversin veya sevmessin ama inci sözlük böyle bir sözlüktür.

biraz da iğneyi kendine, demek lazım elbet, an itibariyle sol frame; namaz kılan ninenin üstüne kaynar su dökmek, sikerim böyle fenerbahçe yi, bomba rus hatun görüldüğünde yapılması gerekenler, yazarların en son tecavüze uğradıkları yer, mastürbasyon sonrası spermleri saklamak, kürtler arası kaçak elektrik yarışması, alparslan türkeş yaşasaydı komunist olurdu.... böyle gider bu. uludağ sözlük te bu durumda 'posta gazetesi pazar eki' falan olur heralde.

moderasyondan istek; bu kadar komik yazarlarımız var madem, inci ye bir yatay geçiş imkanı sağlansa keşke bu arkadaşlar için.
küfür etmenin serbest olduğu sözlüktür kendileri pek bulaşmamak iyidir..
sürekli sikmekte olan sözlüktür. sikiyor efenim durduramıyoruz.
kendilerinin zeki olduğuna inanan ancak aptal gibi davranarak eğlendiklerini düşünen ergen zihniyetlerin birleşip oluşturduğu sözlüktür.
son zamanlarda havası kalmayan, liselilerin bastığı, olgun olanların ayakta tutmaya çalıştığı, benim hala giremediğim sözlüktür.

Ulan ilk okullu bebeleri bile alıyorsun beni almıyorsun. Alacağın olsun.
vakti zamanında incinin bu yıl ses getiren tüm saldırılarını düzenleyen grup atılmış sanırım birde veda metni falan diyorlar saçmalık ve yalanlarla doludur.
sözlük kurmuşlar ama zall'ın spotundan değil ekşinin kodlarından kurmuşlar belli ki. hani bedavaya verdiği sözlükler için hazır kodlardan.
ihl ve avare gibi yani. adı da raad sözlükmüş. en az 7-8 yazarı da 1 ay önce uludağa saldırmışlardı.

ilginç.
son 4 aydır uğramadığım eski evim. liseliler denilen kesimin çokluğundanmıdır bilinmez çok sıkıcı bir hal aldı. hiç takip edesi gelmiyor insanın.
üzerine reklam alarak belkide son kalesinide kendi elleriyle popüler kültüre teslim etmiş olan sözlük.*
kırıcı olmak istemem ama yazarlarının birçoğu salak.
bugün itibariyle hesabımı silen sözlüktür. hesabımın silinmesinin sebebi de serkan inci ye hakaret etmiş olmam diye düşünüyorum. her ne kadar haksız yere bir iş yapmışsa da içinde bulunan kişilerden dolayı yeni üye alımını bekleyeceğim. bu arada fazladan hesabı olanlar varsa bana bir iyilik yapabilir.
Yazar olmak istediğim ama yazar alımını kapattıklarını görünce üzüntümden buraya geldiğim sözlüktür.
Popüler kültürün camını çerçevesini indireyim derken zamanla karşı oldukları sistemin içine düşmüş ergen "beyinli" topluluk.
koşulsuz, kefilsiz, beklemesiz yazar alımını tekrar açmış sözlüktür.

edit:yine kapatmış lan... iyiki parsellemişiz bitane gün gelir lazım olur.
`https://www.facebook.com/...24&type=1&theater` yaşanmış bir hikaye.
alemin en faşist en baskıcı moderatör kadrosuna sahip sözlüğüdür.

denemek için inci sözlük'te 'inci sözlük'ün anarşist olmadığına' dair bir cümle kurun hatta varsa eğer sağlam argümanlara bunu donatın.

hatta bunu da bıraktım, sadece bu konu üzerinden trollük yapın, bunun karşılığı hesabınızın silinmesi olacaktır.

evet inci denen sözlük bu alemin en baskıcı, kuralcı ve faşist sözlüğüdür, aksini iddia eden denyolar çıkabilir, aldırmamak lazım...
ordaki yazarların zaten çoğu ekşide uluda itüde yazan adamlar.
sözlük formatlarından sıkılmışlardır birazda.
üstteki enrty upupuzun birşey. adamın aklında şu geçiyor.'' Özet geç amk ''
bunu yazsa silinecek ama söylemek istiyor. burda inci giriyor işin içine.
dilediğin gibi yardırabiliyor o üsttekine ki zevk verici bir durumdur.
her ne kadar boş insanlar çok olsa bile ortada görülmesi gereken
bir yaratıcılık vardır.