bugün

Allah'in kendisine verdiği bunca nimete karşı ateist olarak nankörlük yapan yazar. inşallah iman eder.
nickinin gerçek olma olasılığı yüksektir. çünkü çocuklarının neye inandığını umursamadan onları imam hatiplere yönelten günümüz yobazlarının aklı başına gelmiş, dine inancını kaybetmiş çocukları aile baskısıyla müslüman gibi davranıp, namaz kılmak zorunda kalırlar. dilerim bu yazar da bu durumda değildir.
Nickaltim her uplatildiginda damlayan yazarlarin elebaşı. Kendisinin yazarlik anlayisi telefonunda cok onceden kaydedilmiş zall capsleri ve muzik calarindaki queen,mercury muzikleri. Ha birde baskasinin fotolarini attigini hic unutmuyorum. Begendigi baska bir kizin fotolarini kullanacak kadar da aciz. Beni eleştirmeden once özelestiri yapsin yapabilirse tabi.

Edit : iyi ki uğraşacak hali yok. Birde olsa evime kadar gelecek heralde. Komedisiniz yemin ederim.
Takip edip açık oyladığım yazar.
Bizimkiler enişte demek istiyor.
(bkz: ateistgibiyasayanmusluman)
Kendi nick altını uplatıp uplatıp kaçan yaşlı ergen.

Caps paylaşmaktan yazmayı unutmuş zavallım bunlarla kendini eğlendiriyor. Kelime haznesi belli ki zekasıyla doğru orantılı.

Durumu vahim namaz da kurtarmaz.

iman kurtarsın kardeşş.

Bi yazar, en primcisinden..
ateist namaz kılıyorsa, haç çıkarıyorsa artık ateist değildir..

olsa olsa, ateist taklidi yaptığını sanan bir yobaz olabilir...
Bilemiyorum Altan.
Buda heykelini çalan müslüman.
entry olarak attığı capsler... kendisi bir avuç capsle koca bir yıl bitirdi. bende hepsini depoladım.
görsel .
Yeni metalci olmuş ergen tripleriyle ortada dolaşan yazar.
Bana asosyal deyip her dk entry giren gereksiz yazar. birde yazip yazip siliyor amk shsbjsja.

Bir yazar, en gereksizinden.
Şu ateist geyikleri sizce de artık baymadı mı ?
Ooooo muhteşem Bi taktikk. Çok tuttum lan seni. Birinin nik altına yaz. Sonra cevap gelince sil. Ya sen nasıl zeki bi insansın vay anasını ya. Şeytanın aklına gelmez bu hınzırlıklar.

Bence bunu herkes uygulamalı.
Nickini gördüğümde eksileyesim geliyor.
(bkz: oğlum bak git)
sözlüğün en sinir bozucu trolü ıslak odunla dövmek lazım.
kiz asiri guzel ulan. bu kiz icin imamhatipte namaz kilmaya raziyim.
Mutlu yılları olsundur. Güzel bir kız kendisi ayrıca.
(#33905281)

bugünün doğum günü olduğunu ve 20 yaşının "büyümüş" olmak için yettiğini iddia eden yazar.

memleketteki dinci yobazlar tarafından öldürülmezse, "büyümek" için daha çok vakti olacaktır.

kendisine sağlık ve mutluluk dilemekteyiz.

not: bunu yazan kör oldu.
(bkz: adamın dibi).
(bkz: kadının hası)
Ulan 10 yıllık capsle yüzyıl bitirdin be yuh be.
Neyse ben bu gece çok konuşmayayım.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/884733/ +