bugün

bilindik sınıf öğretmeni laflarıdır.
adam maç anlatırken yavuz un minibüsünü programını dinler gibi oluyorum.bi sus be.
beşiktaşımız - porto maçını başından beri yalvarır gibi sunan adamımsı... ulan maçın başından beri sunuş sayesinde golü ne zaman yiycezde bu tipin olmayan sesi iyice düşecek diye bekliyordum ki beklenen oldu...
portekiz gezisini başkasına kaptırmamak için bizi yakmış spor müdürü.
porto-beşiktaş maçının içine .ıçmış. zaten q7'siz tatsız oynayan beşiktaşın maçını, iyice çekilmez hale getirmiş, sesini duydukça insanın sinirlerini bozan, gereksiz insanımsı...
morali bozuk galiba. sanki maaşını alamamış da patrona "maaşımı gününde vermezsen ben de böyle anlatırım." mesajı vermeye çalışıyor.
(img:#70309)
ilginç tespitlerine bir yenisini daha ekleyen spiker. kafa darbesi ne lan. hala gülüyorum.
çok zevksiz maç anlatıyo arkadaş insanın izleme hevesi gidiyo.
onun için topun direkten dönmesiyle taca cıkması arasında hiçbir fark yok. heyecan aynı.
kullandığı garip terimlerle, yanlış telafuz ettiği kelime ve isimlerle adamı çileden çıkaran adam.
--spoiler--
haydi çocuklar... yapma holaska... direkeğe nişanladı topu bir kafa darbesiyle.*
--spoiler--
*
maç keyfinin içine eden adam. rakip takım kırmızı gördü, adamda çıt yok. zorla mı anlattırılıyor be adam bu maç sana.
"nihatın eski hallerini arayanlar için bu gol gözlerin pasını sildi" cümlesiyle candan can alan.
nefret ettim hayattan sayesinde.
saat:21.30 da "haydi çocuklar uykuya" animasyonlarından etkilenmiş olacak ki uykusu gelmiş bir şekilde 22:05 te başlayan porto - beşiktaş maçını anlatan sunucu.
hulk çıkmasına rağmen hâlâ " hulk'a dikkat etmeliyiz " diyen spikerdir.
sen yanıyorsun, biz yanıyoruz, türkiye yanıyor bobo.
4 kasım 2010 porto beşiktaş maçı ile girdiği cinsel ilişkide zararlı biz izleyiciler çıkmıştır.

(bkz: dostum maç demişsin ama felsefe bu)
"mutlak bir pozisyon goolmu haaaahiiuokj ve defans uzaklaştırdı."
sahadaki kişilerin ismini sürekli karıştıran spiker.
- hakem devam diyor, halbuki çıktı... *
4 kasım 2010 porto beşiktaş maçını el freni çekilmiş araba gibi anlatmış spikerdir.
bi ara "doğrusunu söylemek gerekirse bu kaleye çektiğimiz ilk şuttu" gibisinden bi cümle kurdu,arada yalan mı atıyonuz lan yoksa !
bu adam spikerse ben kıvanç tatlıtuğ'um.

adam herkesin adını yanlış söylüyor. ölü gibi maç anlatıyor. cska-rapid maçından bir kere olsun bilgi vermedi.

kim spiker yaptı bunu acaba?
türk topraklarındaki en berbat maç spikeridir.
internetteki arap spikerle izledim maçı, ciddiyim. o derece rezil ve berbat maç anlatıyor adam.
hulk u tutmak lazım bu dakikalarda (adam maçtan çıkalı nerdeyse yarım saat olmuş)