bugün

Yaklaşık 5 yaşımda bir oyuncuya aşıktım. O tv ye çıktığında utanıyordum. Ahhahha
Dün duydum.
Ben bana benzemeyen her canlıya karşı bir merak duyardım çocukken. Tabi cevaplar hep aynıydı allah onu da öyle yaratmış oğlum.

Bir zaman sonra bu ilginin daha çok kızlara yöneldiğini farkettim. Bunun sebebi onların bana ilgi göstermesiydi. Neden bilmiyorum kendimi bildim bileli kızlarla aram hep iyi oldu. Hani belli bir yaştan sonra tamam ama ilkokulda tombul ve kısa boylu bir çocuktum.
üniversite 2.sınıf. evet sorunlarım var. diğer insanların aksine insanları sadece insan olarak görebiliyorum. neyse, o kişiye grlince de:

(bkz: aşık olunmaması gereken kişiye aşık olmak)

artık aşık değilim ama namussuz hala yakışıklı.
4 yasimda. Biraz erkendi biliyorum.
12,5 falan.
eğer adı "okşan"sa, garip duygular oluyo. benim ki, ebru'ydu. ikimiz de 4-5 beş yaşlarındaydık.
anasınıfı bir kızdan hoşlanmıştım adını bile hatırlıyorum.
4-5 yaşlarında tvde bir manken gördüm benimki kalktı babamda o çadırı dikmişsin dedi.
1. sınıfta sınıf öğretmenine aşık olmuştum. elimizden tutar gezdirirdi deli gibi heyecanlanirdim
5. sınıftaydım. öyle işte.
6 yasindaydim. Didim'de yazliktaydik. Almanci turk kizi vardi abimle yasit. Abimler kiza takla atiyor amk kizda tik yok. Ben sahilde kum oynarken geldi beni dudagimdan optu. Abine soyleme dedi. Adi nil'di. O gun bugun boyleyim.
3 yaşında yasemin die bir kız vardır adını bile hatırlıyorum o derece.
ana sınıfında. ciddiyim.
5 olmadı 6 yaşlarında falandi herhalde. Arkadaşın annesinin memesini görmüştüm hoşuma gitmisti.
bu tür konularda aklıma hep şu şarkı gelir.

https://youtu.be/MYu3UViXM4U
anaokulunda yıl sonu gösterisine hazırlanırken. karşılıklı ponpon sallıyorduk. tam olarak şuna benziyordu.
görsel
ilkokul 2 de, musevi sınıf arkadaşım kıza, adı Tildaydı hiç unutmam. ahhh ahhh.
(bkz: Çarşı karşı cinse karşı)

(bkz: bu nasıl başlık lan)
9 10 yaşlarımda okulda yanımdaki kız bana deydikce içim degişk oluyordu güzel günlerdi.