bugün

sevişmeden önce ise o gece çok kasmayın olduğu kadar sevişip göğsünüze yatırıp uyuyun sevdiceğinizi. sevişmeden sonra ise gene göğsünüze yatırıp uyuyun sevdiceğinizle. sevişmiyorsanız sıkıntı vardır. sevişin ulan.
uyuyakaldıysan hak etmiyorsun demektir.
3. kişiye.izin vermeyin.
önce şişme kadınla idman yapın. şişme kadının adını yıldız Tilbe koyun.
bi' sevgili yapın.
s.ktir git ötede uyu.
olan var olmayan var.
horlamayın.
hemen yumulmayin.
dişinizi fırçalayın.
beni de alın aranıza.
kalçanızı geriye çekip v şekline girmeyin erkekler.. dayayın gitsin. bu sizin onu arzuladığınızı kanıtlar. kadınlar da zaten bunu ister.
hug and roll olayını iyi öğrenin.
http://www.youtube.com/watch?v=j0eStJlnNKo
Gece uyanırsanız yüzüne bakın, somurtuyor yada kötü bir yüz ifadesi varsa kabus görüyordur.

Saçlarını sevin, yanağından öpün. Gülümsediğini göreceksiniz, iyi uykular.
sımsıkı sarılınamaz. koklayamazsınız da, çekinirsiniz. o sevgiliyle ilk uyuma öyle heyecan vericidir ki. tadını çıkartın. zira o an bir daha yaşanmaz.
Osurmayın yeter.
kaşık pozisyonunda yatın. saçları da güzel kokuyorsa hımmmm. ne güzel uyunur öyle... eski sevgilimi özledim lan.
Daha sonra pisman olacaginiz seyler yapmayin.
Sadece uyumayın.
sevişmeden uyumayın.
Kavga edip uyuyun. Gece faydasını görürsünüz.
Saf saf uyumayin uyanik kalin. Yilda bir firsat gelmis daha uyuyacak adam.
Yatmadan hemen önce bol bol sarımsak yiyin.
Elde edilen tecrübelerle sikmeden bırakmayın diyeceğim. Zira o kahpe ilerleyen zamanda sizi bir başkasına (hemde ne düşünüceğiniz, ne kadar üzüleceğiniz, onu ne kadar çok sevdiğiniz hiç umurunda olmadan) değiştiğinde keşke yapsaydım diyeceksiniz. Zaman makinesi icat olunmadı gençler. Biraz tecrübeden faydalanın. Sonra iç geçirmeyin. illa da yapmam diyenler için tavsiyem ;
Madem yapmayacan bel kısmından fazla yaklaşmada kazık kızı rahatsız etmesin.
ayağınızla sevgilinizin ayaklarını yoklayın.
Uyumadan önce tuvalete git. Zira en güzel yerde geliyor namıssız.