bugün

soğuk içiniz.
limonlu efes vardı bir ara halen varsa ondan için. soda niyetine.
Alkole başlayacaksanız biradan başlamayın bir yudum aldıktan sonra bırakırsınız.
Az büyük oynayın abi.
At 2 3 shot tekila ağzın tatlansın.
Haksız değilim herhalde.
Ağzınızla için gençler...
için sonra bi bok olmadığını anlayın illa sarhoş olacaksınız aşık olun . Peace.
en önemli tavsiyeyi gavurlar şişelerin üzerine yazıyorlar.

(bkz: drink responsibly)

o değil de, hayatında çeşitli sebeplerden dolaylı hiç içmeyip içmeye başlamaya karar verenler hariç; hala hiç bira içmeyip ilk defa içecek kadar yaşı küçük insanlar mı var şimdi burada yani?
Bok için arkadaşlar. Hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum tat olarak.

Edit: karot uyardi, sidik de olabilirmis.
bira yok bok için.
bana da ısmarlayın. sarhoş olursanız bırakır giderim.
1. buğday birası ile başlayın. beyaz bira diye geçer.. marka olarak da en bulunable olanı ehrdinger'dir..

2. kesinlikle sıcak, ılık vs. içmeyin. bira şişesinin dışı mutlaka buğulu gelsin.

3. 2. maddeden emin olmak adına 'buzlu bardak' ile servis isteyin onlar anlarlar.. anlamıyorlarsa işi bilen bir yer değildir..

4. aç karnına içmeyin duruma göre önce patates kızartması ardından keyfinize göre çerez veya patlamış mısır ile için.

5. köpük kısmını ben sevmem, ilk olarak köpüğü lüpletmeden için. sonrası kişisel tercih bir yerde..

6. karşınızdakiyle bardak/şişe tokuşturmayı ihmal etmeyin. hatta ilk yudumu böyle alın. adettir.. keyif için içiyoruz sonuçta..

7. tüm bunlardan sonra tamamen keyfi denemeler sonucunda kendi zevkinizi bulup öyle için..

afiyet olsun..

edit: diğer entirilerden hareketle ilave olarak,

- her alköl gibi güneşin alnında daha iyi çarpar buna dikkat edin..

- çok soğutmadan için sonra soğursunuz allah korusun.

- bol bol çişiniz gelecektir..panik yapmayın, normaldir..biz o yüzden bir noktada biraya hamallık deriz..

- kesinlikle aromalı - belçika biralarından başlamayın..önce birayı bira olarak tanıyın.. sonra cıvıtırsınız zaten..

Aklıma gelirse eklerim..
bira içiceksen miller başla ama tavsiye etmem. Tadımlık bi istanblue votka al ya da pahalıya kaçmak istersen viski olarak chivas regal al ucuz diye jb alma organlarını kusarsın.
benim şerefsiz babam 5 yaşından 8 yaşına kadar içirdi 18 yaşındayım ne sıgara ne de içki içiyorum. babama sövebilirsiniz, bu kadar şerefsiz bir adam tanımadım 5 yaşındaki çocuğa her gün bira içeriyordu çay bardağı kadar, ölse üzülmem zaten nefret ediyorum kendisinden.
önünüze beş bardak bira alın. birinci ve beşinci bardağı dökün. evet dökün. çünkü birincinin tadı acıdır beşinci ise midenizi bulandırır. diğer üç bardak birayı afiyetle içebilirsiniz.
içmeyin.
(bkz: tuborg gold)
ilk yudumun tadını çıkarın. Sonra şişiriyor.
Tuzlu fıstıkla içilmesi en güzelidir.
Zıkkım için bre gafiller.
Gel beraber içelim.
Tadına pek takılmayın. Sonraları canınız çekerse şaşırmayın.
bardakla için şişeden içmeyin, birayı köpürtür tadını kaçırırsınız. bir de kutu bira almayın şişe alın. efesin tombul şişeleri var ya işte onlardan.
Yanına güzel atıştırmalıklar alın.
Efes Malt içmesinler denemesinler bile.
Göbeğiniz varsa içmeyin.

Sonra götünüz hala evdeyken göbeğiniz binadan çıkmış oluyor.
çerez tabağını rahat bırakın.