bugün

Net salak..
Avucunu yalar.
Net: dürüst, özgüvenli erkek.

Abaza diyen olmuş, erkek işte lan erkek dediğin 3-4 günde bir abazadır zaten. Sen sevişmek için mevzuyu 6 aya, 2 seneye yayınca daha az abaza olmuyorsun yani.
neden-sonuç ilişkisinide kapsar.
genelde ilk buluşmanın ardından pozitif bir ilişki yaşanabilir ve bu durum evliliğe kadar uzanabilir.
(bkz: ya ne olacağıdı)

birini cinsel olarak arzulamanın "suç, günah, ayıp, abazanlık" olarak tanımlandığı memlekette kötülenir tabi.

benim bir kadını cinsel olarak arzulamak için illa huyunu suyunu, alışkanlıklarını, hayat görüşünü, sevdiği sevmediği yemeği falan bilmeme gerek yok.

gülüşünden etkilenirim, memesinden etkilenirim, bakışı etkiler, kokusu hoşuma gider ya da konuşmaları beni tahrik edebilir ve onunla ilk buluşmada sevişmek isteyebilirim. üstelik sevgili liseli sözlük arkadaşlarım, biriyle sevişmek istemek için buluşmanıza dahi gerek yok. buluşmadan dahi birine karşı cinsel arzu besleyebilirsiniz. bu çok normal.

anormal olan şey bütün bunları hissettiğinizde size "kötü insan muamelesi" yapan insanların var olmasındadır.

hiçbir dinin, hiçbir toplum genel yargısının ve hiçbir soyut terbiye kuralının sizin cinsel arzularınızı, birine bakış açınızı, biriyle bir şeyler yaşama isteğinizi köreltmesine ve kendinizi sırf bu yargılar yüzünden kötü hissetmenize izin vermeyin.

hepsi insan yapımı şeyler çünkü.

ilk buluşmada sevişilmez. neden?
"çünkü daha tanışmıyoruz."
"çünkü basit kız olurum."
"çünkü benim hakkımda ne düşünür?."
"çünkü kendimi ağırdan satmalıyım."
"çünkü bulunmaz hint kumaşı gibi davranmalıyım."

geçin bunları.

beyniniz var, düşünebiliyorsunuz. (gerçi çoğunuzun yok. çoğunuz halihazırda başkalarının düşündüklerini uyguladıkları için kendilerine çözümler bulmakta zorlanıyor. hazırcı, beyni tozlanmış moronlar sizi)

hayatınızı başkalarının koyduğu kurallar çerçevesinde yaşayarak, kendi istek ve arzularınızı hor görüp saman gibi yaşlanmaya devam ettiğiniz sürece bu toplumdan bir bok olmayacak.

geberin.
gereken cevap verilmiş (#35809014)
Cesur kendine güvenen niyeti belli erkek modeli adam gibi adam türlü yalanlara gerek yok .
Eğer kızda dünden hazirsa pratiğe gecirebilecek erkektir.
acelecidir.
bu kadar net.

sabır taşı yoktur , onun yerine tanrı ona sabır çakılı koymuştur.
o da zaten hemen çatlar.

biraz ilerleyeyim , kızı da ısındırayım , heyecanı/paniği üzerimizden atalım diye düşünemez.
sıcak çorbayı anında kaşıklar. dilini yakar.
ikinci bulusmanın olmayacağının mesajını veriyordur efendim. evet.
ilk buluşma olmadan önce hatta tanışmadan öncede sevişmek isteyen erkektir.
dürüst erkektir. ikinciyi bekleyince sanki madalya veriyorlar amk.
ikinci buluşmada ben artık çocuk istiyorum diyebilir.
ne amaçla buluştuklarına bağlıdır.
ilişki mi sevişme mi?
Kadindan bir elektrik alinmiyorsa bu konuda yanlis yapan erkektir. ikinci bulusmayi beklemelidir.

Ayrica kadin da Adam iyi sevisiyor mu, ereksiyon problemi var mi diye adamin test etmelidir.
ilk buluşmanın durumuna göre ikinci buluşma da olabilir. açık sözlü erkektir.