bugün

Seri üretime geçtik azk. Ne aşkı? Ne ilki? Yeni nesil için sorunun cevabı Aleyna TiLKi.
Beşiktaş ilk aşkım. Kız arkadaşıma da söyledim sen yokken Beşiktaş vardı diye bozuldu bu lafa ama öyle.
(bkz: adı bende saklı)
Firdevs.
Uğur

Entry burada canım.
Kaan.

teyzemin oğluydu.

şimdi gördüğümde abiiiii diyerek boynuna atlıyorum sdfjsdkfsdf.
mertti adi. 1. siniftaydik. o da beni seviyodu. zaten karşılık bulduğum ilk ve son ask oldu..
(bkz: mesut yılmaz) idi.
sümeyra idi. saygılar.
Sametti. ilkokulda yakalamaca oynarken hep onun peşinden koşardım yakalayınca sarılmak için ama o yeter be kızım sürekli beni yakalıyosun diyince anladım aşk diye bişeyin olmadığını.
(bkz: Audrey Hepburn)

taş atmadan önce bir dinleyin. atacaksanız da şayet, en günahsızınız atsın en azından.

babam yüzünden aşık oldum bu kadına. kendisi pek marjinal bir insan değil ama, anlam veremediğim bir biçimde eski hollywood filmlerinin müptelasıydı. digitürk'ün ilk kez faaliyete geçtiği yıldan, yani 1999'dan beridir üyesiyiz. bunu söylememin sebebi; ben o zaman dokuz yaşındaydım. neyse; bilen bilir, "mgm" diye bir kanal vardı. babam akşam eve geldiği zaman ilk iş olarak bu kanalı açardı. ben de yanında kurulur, beraber eski hollywood filmlerini izlerdim. audrey hepburn'ün filmlerine denk geldiğimiz zaman sorardım babama; "baba bu kadının adı ne?" diye. o da haliyle cevaplardı. aradan yıllar geçti. ben babam kadar zevk almıyordum bu filmlerden. daha çok yaşım itibarı ile western filmleri hoşuma gidiyordu. özellikle de "iyi, kötü ve çirkin"

clint eastwood'un hastasıydım. ağzımı ve bakışlarımı onun gibi yapmaya çalışıyordum ama beceremiyordum. bu adama beslediğim sempati kadar, aynı sempatinin bir başka boyutunu hepburn'e besliyordum. aşıktım resmen. yaşım olmuş 13-14, hala daha hepburn aşığıydım. gülüşü, ses tonu vs beni benden alıyordu. ortaokul'da çocuk aklımla yaşadığım ilişkilerde bile, beraber olduğum kızları hepburn ile kıyaslıyordum. "onun gibi gülmüyor" diyerekten, kızdan soğuyordum.

bu da böyle bir şey işte. benim ilk aşkımın hiçbir zaman karşılığı olmayacaktı ama aşık oldu bu çocuk gönlüm. işin en güzel yanıs ise; beni asla üzecek fırsatı olmamasıydı* hepburn anlayışlıydı. hepburn candı, canandı. diğer kadınlar kaka, diğer kadınlar bizi üzüyor..
ilk aşkımın adı beril idi. Yaşım 13'tü

ilk başta bu ismi algılayamamış olmalı beynim ki ben kıza bi müddet "belir" diye seslenmiştim. O da belirdikçe
:) aşık olduk (sanırım yani tam hatırlamıyorum aşk mıydı neydi). Kalbimin uyuştuğu ilk kız olduğuna göre aşık falan gibi bişey olmuşum demek ki.

Neyse. Babası dolandırıcı çıktı bunun. Hayvan gibi arabalar alındı birden. Kızla sinemaya gidiyoduk, cüzdanı bi çıkarıyodu tomarla para! Habire bişey ısmarlıyo bana. Genelde gazoz. Gazoza boğdu beni kız. Sonra bu salak babasının mevzuları ortaya çıktı ve sürdüler bunları. Kayseriye sürüldüler diye duydum artık sonrasını bilmiyorum.

Piyasadaki her türlü gazozu içmeme fırsat tanıyan beril'e burdan selam yolluyorum. Para haram paraymış beril. Günahı ikimizin de boynuna değil valla. O şerefsiz babanın boynuna. Hadi selametle.
Ahh ebru.
çocukluk aşkı : incinur, daha sonra gerçekten aşkı hissettiğim kişi nejla.. evet jilet nejla..
ilayda. nasıl unutamadıysam 15 senedir kardeşime bile onun adını koydurdum.
ilkokulda Alper diye bir çocuğa aşıktım. Saçlarımı ördüğü gün annem, bana dönüp çok güzel olmuşsun bugün dediğinde midem ağrımıştı heyecandan hiç unutmam. Bir de 23 Nisan da eş olmuştuk onunla, ben gelinlikle o damatlık ve takma bıyıkla, sevimli gülüşümüzle kol kola fotoğrafımız hala durur albümde.
yunus maalesef maalesef... kendisi kara bahtımın başlangıcıdır.
Adı mertcandı ahah ya. Bence çok tatlıydım onu severken. O beni sevmiyordu ama. Rabia yı seviyordu sarı kız Rabia, onu bana anlatırken ki huzuru mutluluğu o zaman gözlerinin içinde görmüştüm, lakin Rabia da onu sevmiyordu zuahahaj.
Yaş 6 tabi o zaman. Ortada sıçan oynadığım günler..
Melisa idi.

Zengin bir kızdı.
Simdi isim verip simartmayalim.
setenay.
hülya zengin. ulan bir soy adını bir de seni 7 yaşımda evine bırakıp kaybolduğum günü unutamıyorum.
Adı lazım değil kendisi anamdır. Anam Anam canım Anam.
Neşet babanın da dediği gibi yazman gurban oluyum, sevda sırrınan olur.
Hiç aşık olmadım bilmiyorum.