bugün

kıskanmamaya başladığı an...
artık birbiriniz için çabalamamaya başlarsınız. yavaşça ölmek gibi ilişkinin sonu gelir.
Yazan çoğu şeyi tek ilişkimin başında yaşamış olmam. Lol

Bir ilişki mi değil mi onu bile anlamamıştım zaten..
ilk zamanlar sabahları kadar facetime da sıkılmadan konuşan kızın son zamanlarda mesaj bile atmayı çok görmesi.

Bi sabah kalktım şu mesajla karşılaştım;

Ben artık yapamıyorum biriyle olmak bana ağır geliyor seni üzmekten korkuyorum o yüzden bitirelim.

Benim cevabım tabii ki kısa ve netti.

Tamam hadi eyv.

Ve bunun üzerine abartmıyorum 4 gün sonra biriyle olmaktan korkan kızın sevgilisiyle boy boy fotoları düştü instagrama.

Beni sen böyle yaptın artık bana yaptığını bütün kızlara yapıyorum bütün hepsinin duygularıyla oynamaktan zevk alır oldum

Seni gerçekten sevmiştim senden sonra 1 ay yemek yiyemedim mk.

Kimseyi sevemez oldum çok piç birine dönüştüm.(gerçekten seven sikilir diye birşeyin olduğunu bütün kızlara kanıtladım.)

Bir çok kızın ahını aldım günahı senin boynuna.

Eğer birgün bunu okursan inşallah gerçekten mutlu olursun ben seni hep sevdim, hiç unutmadım.

Ve gerçekten mutlu olursun çünkü gerçek sevginin bu olduğunu anladım seni seviyorum hala ama gel desen gelmem.

iyi ki birlikte olamadık senle belki böyle sevemicektim seni.
Olmasa da olur mu dediğiniz anda ilişki sallanmaya başlamıştır ne yazık ki.
Aşkın Alevi söndüğünde ortak ilgi alanlarının yetersiz olduğunu farketmek. Konuşamamak.
soğukluk,söz dinlememe,saygisizlik vb.
sevgilinize, 'aşkım ben dışarı çıkıyorum' dediğinizde, 'nereye, kiminle?' soruları gelmediği an, geçmiş olsun.
konuşmama isteği, umursamazlık, yorgunum gibi bahanelerin arkasına sığınmak.
sürekli kavga etmeler, tahammülsüzlük daha neler neler...
görsel
Görücü usülü candır bu gibi can sıkan durumları yaşatmaz.
Sevgili-annem seninle tanışmak istiyor dediği anda başlayan süreçtir.
iletişimin sağlıksızlaşması.
Ucubucağı gelmeyen o güzel sohbetlerin gün içinde kısa cevaplı, samimiyetsiz 5-10 mesaj ile günü kapatmaya dönüşmesiyle kendini gösteren durum.
hayal kırıklığıdır sayın yazarlar, artık aranızda eski samimiyet yoktur, o sabah kalktığınızda sevginizin olmadığını hissetmişsinizdir. ve sevgilinize sevgi göstermek içinizden gelmeyecektir. aranıza inceden inceden kalın bir duvar örülecektir. ilişkiyi paket mi istersiniz burada mı yersiniz?
ilişkiye başlamak.

doğmak, ölmenin alameti değil midir?
Bu kız benim karım olacak lafını dediğiniz an.
Biraz yalnız kalsam iyi olucak...
nasılsın?
-iyiyim sen nasılsın?
ben de iyiym.
-neyin var bişe mi oldu?
yoo iyiyim?
-emin misin?
evet. yoruldum.
-dışarı çıkıyorum ben.
çık. ( çık mı. lan geçen hafta bu saatte dışarı çıkıyorum desem bir oturmuyorsun diye demediğini bırakmazdın demek istenir ama denemez. çünkü haftalardır çıkmanıza laf ediyor diye sevgilinize kızarsınız adam gelmiş çık demiş kız kızabiliyorsan.)

olay buradan sonra kopuyor yazarlar. bir kaç gün böle gidiyor. ama ayrılmak isteyen taraf asla da ayrılalım demiyor. lan ayrılacaksan ayrıl işte. ne ıkınıyorsun. herneyse sonra siz anlıyorsunuz durumu ama ayrılalım diyemiyorsunuz gün gelir devran dönerse sen benden ayrıldın diyemesin diye. sonra bir gün iki gün üç gün. e sizde şarteller atıyor. adam ne ayrılalım diyorum ne konuşuyor. dayanamıyor patlıyorsunuz. ayrılcaksan ayrıl ne kıvranıyorsun diyorsunuz. hop demesin mi sıkıldım. sıkıldım (!) lan mal ben senin bilgisyar oyunun muyum sıkılcaksın sonra da yeni sürümünü indirceksin. her gün giydiğin ayakkabı mıyım yenisini alacaksın. her sabah su içtiğin bardak mıyım kırasın da yerine yenisini alasın. madem sıkılcaksın başlama.

senin ilişki kavramına ben.

tabi bunun üstünden baya bir zaman geçti de başlığı görünce kinlendim ben.
beni aradin duymamisim
aramadim geri ne olmus
hergun ayni sey zaten
birgunde konusmayalim yani
bunaldim ben bunaldim patliycam goruceksin
biliyodum boyle olacagini zaten baslarken.
taraflardan birinin iletişim kurmaktan kaçınması, umursamaması ve ilerleyen günlerde ölü taklidi yapması.
ben şimdi buraya içimi döksem siz sıkılırsınız en iyisi iki taraftan birinin umursamaz hareketleri diyelim ya da iki taraftan birinin istibdat dönemi de diyebiliriz sustum.
Her tartışmada ilişkinin bitecek olmasıyla tehdit edilmek.
(bkz: başka bir erkeği öven bayan sevgili)

geçmiş olsun.