bugün

bırakta erkek koysun anasını satayım .
ilişkinin adını koymayan erkeğe tepki olarak doğmuş kızdır belki.
Bakıyorsun flört evresini geçeli aylar olmuş ama nesiniz "yaaa işte"
Bir şeylerin konuşulması gerektiği Zaman'da sorumluluktan kaçmamalı kimse.

Not: tabii konuşmaya başladıktan bir hafta sonra hemen adını koyalım diyen kızları tenzih ediyorum onlar normal değil. Onların derdi başka.
(bkz: ne koyem mahmut mu koyem)
Buğlem koysun aq.
Geçen gün farkettim böyle bi ismin olduğunu. Hayatımda duyduğum en sikko isim.
Bir iyi bir kötü, bazen çok yakın bazen uzak, iletişime kendi keyfine göre ayar vermeye çalışan pezevenklere 'sen hayırdır' diyen kızdır. Sınırlarını bilmek isteyen kızdır.
asıl amacı sevgili olmak değil sosyal medyada sevgili yaptığını belli edip diğer kendi gibi olan kızlara hava atmaktır.
(bkz: 06082016 o herşeyim)
Herkese nasip olmaz böylesi. Sahip çıkılmalıdır.
Ya murtaza biz şimdi neyiz? Diye sormasi muhtemel kizdir.
Mecazi olarak mahalle baskisi yasiyan kiz. Ay ben simdi ne derim anama, babama, kankalara veya sosyal medyada ki takipcilerime.
ilk buluşma ile birlikte yerinde duramayan, atak, cesur, yıpratıcı, her saniyeyi değerlendirmek isteyen kanı kaynayan erkeğin, karşılaşabileceği muhtemel kız arkadaş çeşidi.
ha koy adını anasını satayım. daha dün bir bu gün iki. daha edilen iki kelamı dörtlemeden, flörtün zirvelerine çıkıp tepinmeden, el ayak çekilmeden direkt koy anasını satayım. sonra da otur adam neden kaçtı diye düşün.
salaktır. Erkeğe bağlanmak nedir ya? Erkek o erkek. Zavallı, aşağı, bok tür. Adını koyup ne yapacaksın? Kullan at.
erkek de koyma meraklısı.
bu kadar zorunuza gidiyorsa ilişki yaşamayın arkadaşım ,nedir yani.
- bu ilişkinin adını koyalım bence...
- ben koydum zaten
- ne ?
- muhittin.
- Osman artık ilişkimizin adını koyalım.
+ tamam, Mahmut olsun adı.
- ne Mahmut'u ya dalga mı geçiyorsun sen benle?
+ üffff tamam, beğenmediysen berkecan olsun.
Evlenmek için göt atan kızdır. Bide demez mi iliskimizin adı Mahmut olsun. Delirtir adamı bunlar.
ilişkiye bir ad koyma merakı olmayan biriyle işi olmaması gereken kızdır.
aynı şekilde erkeğinde...

ilişki denen duruma, zaten bir niyetle başlanmaz mı ?
belli bir niyetle başlarsın görüşürsün ve baktın çok farklısınız saygılı bir şekilde ayrılırsın.
Yeri gelmişken koyulmalıdır. Koyulmazsa kötü olur. Kendimden biliyorum.
Düz kafalıdır. Korkuyordur. Düzgün insanlarla düzgün ilişkileri olmamıştır. Herşey düşüceği yere düşücektir.
(bkz: biz şimdi neyiz)
iliskimizin adı arif olsun mu.

Başlıktaki kızın konuşması bu.
Hata eden kızdır. Sevgililik gibi bir ilişkiden mutlaka zarar gelecektir. Serbest takılmak en iyisidir.
bir şeyleri netleştirmek isteyen kızdır. haklıdır da.
Kadınların üzerinde bir zaman baskısı var. Belli bir yaşa geldiklerinde çalışmaya başlayan ve geriye sayan bir saatin baskısı bu. Sırf bu bile erkeklerin süreci hızlandırma adına aceleci olmamalarına yönelik bir tepkiyi de beraberinde getirebilir. Aile akraba ve sosyal çevrenin baskısını söylemiyorum bile. Baba evinden çıkmadan " yaşamaya " başlamadığını düşünen bir çok insan var. Herkese hesap vermek yerine kocama hesap veririm diyenler de.