bugün

masumca, gerçekten birbirini özlemeyi umarak ara veren çiftler için girilen entry'leri okuduktan sonra "hassiktir" dedirten başlıktır.

(bkz: olaylara bir de bu acidan bakalim)
(bkz: mola diyorum elim elime girdi burda)
kızın erkekten veya erkeğin kızdan 1 adım uzaklaşmasıdır.
ilişkimize ara verelim ben bu arada başkalarına vereyim olmazsa sana dönerim saçmalığıdır.
ilişkinin bittiğinin resmidir. bu saatten sonra geri dönüşü olmaz.
bir korkak cümlesidir.
(bkz: ilişkimize ara gazı vereelim)
ayrilalim demenin modern hali.
"ki ben o aradan sıvışabileyim" alt metniyle okunması gereken taleptir.
Ne kadar ara verelim 1 hafta 1 ay veya 1 ömür mü ? sorularından sonra karşısındaki kişinin bir ihtimal "yaa aşkım benim" diye dönüp sarılacağını düşünmek istediğim possibilty.
kötüye giden ilişkilerde ilişkinin düzelmesi için başvurulan yollardan biridir. pek etkili değildir, ilişkinin bitmesine kılıf hazırlar.
aslında; (bkz: bsg)
beni çok seviyorsun beni senin kadar kimse sevemez ama eğleneceğim birini buldum birazaçılımı.zdendir yü ara verelim o
(bkz: bırak bu götünü yiyeyim ayaklarını)
bitti demenin yumuşatılmış hali. *
kibarlık ilişkide işe yaramayan, gereksiz bir durumdur. ara verelim lafı da sonun başlangıcıdır.. bu lafı eden kişi için zaten çoğu şey bitmeye başlamıştır, belki de başlamadan bitiyordur.. sonuçta bitmiş bitmiştir.
ayrılmaya giden yoldaki adımlardan biridir bu söz söylendikten sonra %99,9 ayrılmalar yaşanmıştır

(bkz: ayrılma yolları)
biraz benden ayrı kal da kıymetimi bil düşüncesinin verdiği gazla ortaya atılan, he bu arada ben yeni birini bulursam çeker giderim nasılsa ara vermiştik, bulamazsam da yine sana dönerim nasılsa ara vermiştik(!) şeklinde izah yapacak beyinsizlerin uydurduğu bir şey işte.
sonrası hiçbir zaman iyi olmayan durumun başlangıcı.
genel olarak ayrılmak istiyorum fakat aklım karışık,biraz kafa dinliyeyim bu arada biri var aklımda onla takılıcam,eğer beğenmezsem sen yine bir numaramsın,ama yok beğenirsem zıçtın! anlamına gelir.

Bu durumu karşı taraftan önce davranarak terse çevirmekte mümkün tabi.karşı taraftan önce gidip bi manita yaptığınız zaman,siz değerli konuma düşersiniz.bunu diyen kişi karşınıza geçip "ayy berkesu ben sana ayrıldık mı dedım,bakıyorumda heman gidip başka birini bulmuşsuooon" şeklinde konuşmasıyla devam eder.sonrasında siz basarsınız tekmeyi...
(bkz: 2 gün kaçamak yapmak için bahane üretmek)
uzatmaları oynamak isteyen sevgilinin önerisi.
böyle denip kandırılmak istenir. kim kimi kandırıyor lan ?
mümkünse bir daha başlamayalım, demenin üzeri kapalı bir yoludur.
ayrılalım demenin başka bi yoludur. bunu diyen bayansa hayatında başka biri vardır. sikip öldürmek,öldürdükten sonra bi daha sikmek gerekir ki yalan söyleyemesin bi daha.