bugün

x e gereğindem fazla değer vermek.
Birbirini değiştirmeye veya yönetmeye çalışmak.
Üçüncü kişileri dahil etmek.
hatun kişinin dosyasını salt-okunur olarak açmaktır. yazacaksın kardeşim! herşeyi o yazarsa sana yer kalmaz, bir süre sonra onun da ihtiyacı olmaz. paylaşım vereceksin ilişki klasörüne. everyone değil ama bak, sadece iki kullanıcılı. olur da biri hackler, dışarıdan girerse klasöre bilemem ama. sen sen ol, sadakatwall'un sürekli açık olsun.
Aşırı güvenmek ve aşırı sevmek.
bazen ilişkiyi düzeltemeyecek ve sonlanmasına sebep olacak ciddi hatalardır. bitmişse bitmiştir.
ederinden daha fazla deger vermek en buyuk hatadir.
On sevisme yapmadan gormemis gibi dalmak yada direk vajinaya girismektir.
Herşeyi haddinden fazla uzatması yok yere tavirlanmalari herşeyi yüze vurmaları. Kız olarak diyorum bazen öyle boktan tavir trip atiyor ki kızlar sinir hastası ederler adamı. Kızlar alttan almayı yeri geldi mi bilmeli herşeye de tavır trip yapmayın. Erkekler de herşeyi yüze vurmasin. Gözden dusmesin.
ilişkimi kaldı bu devirde. alayı saçmalık en iyisi hic başlamamak.
Genelde taraflarin birbirini değistitmeye calismasi, bir tarafin baskin olmaya calismasi bir de asiri kiskanclik.
Bence 3 temel problem.
Kayınpedere atar gider yapmaktır.
ilişkiyi kısa mesajla bitirmek.
Sevgiliyi aşırı kıskanmak..
Bi bakmışsın kıskanacağın sevgilin yok..
ilgisizlik.
Kondom kullanmamak.
temelinde dürüstlük olmayan ilişkiye devam etmek.
fazla kıskançlık, güven eksikliği.
eski sevgililerinin hepsinin birer ahmak, döl israfı, amın oğlu, it oğlu it olması.

ilişkiye başladıktan sonra eski sevgililerinden söz eden bireylerin kaçının eski sevgilisini övdüğünü gördünüz? buradan ileride sizin de bu kategoriye dahil olacağınız çıkarımını yapabilirsiniz. geçmişine saygısı olmayan bir insan, siz onun geçmişinde kaldığınızda size de saygı göstermeyecek ki bu türk insanının en büyük özelliklerinden.

vefa, karakter, dürüstlük onlar için lugatta sadece kalabalık oluşturan sözcükler.

pratikte hepsinin birer vasıfsız bok parçası olduklarını göreceksiniz.

geberin.
Ne bok olduğunu bildiğin adama değiştiğine inanıp ikinci şansı vermek.
inatlaşmaktır. söylenen kelimelere fazla takılıp kalarak esas konudan uzaklaşmaktır. benim bu kendimden biliyorum.
sevgiliden kusursuz olmasını beklerken kusurlu hareketlerde bulunmak.
benim dediğim olsun diye diretmek.
Yapıcı değilde yıkıcı olmak. Sorunları çözmek yerine daha da berbat hale getirip ilişkiyi mahvetme. Karşıyı asla ama asla dinlemeyip hep ben haklıyım kafasında olmak. Empati kurmamak. Ve en önemlisi kadını mutlu etmemek. Eğer siz bir kadına koşarsanız o size ilgi gibi konularda planörle uçar.
ilişkiyi tek taraflı görmek ve arkadaşların gazına gelip kendini bulunmaz hint kumaşı sanmaktır. En azından bunlar benim hanımlarda gözlemlediklerim. Erkeğin ilgi gösterip çabalaması gerektiğini düşünüp sadece ondan beklıyorlar bir çoğu ki yanlış. Arkadaş gazına gelme mevzusu da bi tartışmada hemen kızın kızın kankası boşver gitme peşinden tarzında gaz verıyor ki genel sebebi kıskançlık. Lâkin kim haksızsa özür dilemesini bilmeli.
Kısıtlamak güven sorunu ve ilgisizlik. Güven sorununu çözdüğünüz an diğerleri yavaş yavaş ortadan kalkar bence.