bugün

Anlayamadığım bir şekilde ilişkilerimde bunu sıraya koyarak yaşıyorum ben.Yani bi ilişkide çok seven tarafsam diğerinde değilim.Mesela eski ilişkimde değildim,bu ilişkimde çok seven tarafım.Yok lan bilerek yapmıyorum tabi ki.Ama nasıl böyle denk geliyo ben de şaşıyorum.Kendi karmamı yaşıyorum heralde.
Kaybetme ihtimali yüksek olan taraf olmakla birlikte iki ihtimal vardır.
ilişki ya hemen biticektir ya da evleniceklerdir.
Ilişkilerini danışıklı dövüş sanan kişilerin kendilerini inandırdıkları taraf olma durumudur. Bu kafadan kurtulunduğu vakit sağlıklı bir ilişki kuracaklardır.
mükemmel bir şekilde terk edileceğinizin işaretidir. aylarca yataktan çıkamasanız bile, merak etmeyin geçiyor.

gecenizin şarkısı için;
https://www.youtube.com/watch?v=ourYsDMesHY

selametle.
sevdim, sevilmedim. seveni sevemedim.
Hassasiyeti fazla yuksek olan tarafsindir.

Fazla ince dusunur ozenirsin, bilirsin ondan sadece bitane var ve yaptigin her seyin ozgun olmasini istersin.

Iliskide surprizler yaparsin, tehlikelere girip onunla olmayi secersin. Bilirsin sana gore sen diger yarini bulmussundur senin icin arayis bitmisken onun icin ise yeni baslamistir.

Kisacasi cok seven s2lir, az sev pesinde kostursun.
her şeyin fazlası zarardır. gerektiği kadar sevin. kendinize saygınız da artar böylece. insanlıktan çıkmaya gerek yok. hayallerinizdeki kazığı, o da nasıl bir hayalse, yersiniz. kısasa kısas olay bu.
Olmayın işte falandır. Derdiniz ne diye sorulan durumun ortasına saplanıp kalmaktır. Gerekirse sevme. Yeterki çok seven olma.
Seven mi olmak istersin sevilen mi ? Herkes sevilen olmak ister ama ben seven olurum genelde . Sevildiginden yüzde yüz emin olamazsin ancak sevdigini bilirsin. Ya seviyorsundur ya sevmiyorsundur. Sonucta kendi hissin bilirsin ama sevildigini hissedebilirsin ama emin olamazsin
sonu hüsrandır. siz iki kişilik yaşarsınız ama size verilen değer yarısından daha azdır. değer ve kıymet bilmeyen insanlar yüzünden sonunda ufka hüzünle bakan siz olursunuz. (bkz: yazık)
Çok seven çok sapıtır.
bir taraftan pozitif bir taraftan da negatif olan durumdur. pozitif olmak bazı şahısların(sevdiğinin) eksiğini görmemek. Bu da bence güzel bir şey çünkü insanların hatalarını görmemek seni psikolojik manada diri tutar. negatif tarafı ise... neyse boşverin orasını ihanete uğradıktan sonra öğrenirsiniz.. vesselam.
iki tarafın da iddia ettiği durum.

Herkes çok seven zaten. Lafta.
En çok üzülen tarafın yine siz olduğunu gösterir.
bir boka yaramıyor.yaramaz da.
iyi zamanlarda daha çok mutlu olan, kötü zamanlarda daha çok üzülen taraf olmaktır.
Zor olandır. Hele ki bu durumun farkındaysan, işte zorluk tam o zaman başlar.