bugün

görsel
gecenin üçünde matematik doğada var mı yok mu tartışması yapıyor olmaktır.

olm ne içtim ben ya.
Yan yana kelimesi ayrı yazılırken, apayrı kelimesinin birleşik yazılır.
30 Mart 1958 günü Ankara'daki Mülkiye kupası final maçı GS:1 FB:1 sonucuyla bitmiştir ve kupa ortadan ikiye ayrılmıştır.
michael pitt in karısı.

jamie bochert.
Şişmanlıktan Ölenler, Açlıktan Ölenlerden Fazladır.
arkadaşına uzun bir mektup yazdı,
kısa yazmaya vakti olmadığını belirten bir notla özür diledi.
Bir insan ile aranızdaki mesafe ne kadar artarsa, o insan gözünüze daha güzel gelir.
Halk arasında bu duruma "Davulun Sesi Etkisi" denir.
Yaşlanmayi geciktiren kremlerin yüzde 90'ı erkek spermi icerir. (Sperm, en hızlı hücre yenileyicidir.)
bu sabah alet kalkmadı, çok ilginç.
ilk testis koruyucu 1874'te.ilk kask ise 1974'te kullanılmış.
yani erkekler beyinlerinin de önemli olduğunu 100 sene sonra anlamış.
(ALINTI)
sevgi ve sinir doğru orantılıdır. sevilen insan daha fazla sinirlendirir.
Araştırmalara göre insanların en mutlu olduğu zaman Cumartesi günleri akşam saat 7:30.
Normal olmama hallerinden bir tanesi. Dikkat çekici anlaminda da kullanılabilen bir kelime.
enteresan.
Aslında insanların her şeye verilecek bir cevabı vardır, bu, genellikle olay anında değil, gece yatarken aklına gelir.
Cherly Perkins adında bir kadın kendini asarak intihar ederken ipin kopması üzerine ip firmasına dava açmış ve 2 milyon dolar kazanmıştır.
Türkiye'de okuyan bir lise öğrencisinin sahip olduğu bilgi, 16. yy bilim adamlarından daha fazladır.
Günümüzde lise okuyan ögrencilerin bunalım seviyesi, 1950'lerde akıl hastası teşhisi konan insanlarla aynıdır.
Legoların başında bulunan delikler, çocukların yutması halinde solunumun devam etmesi için bilinçli olarak yapılmıştır.
Gözler daima burnu görür,
ancak beyin bu görüntüyü yok sayar.
Burun, sadece dikkat edildiğinde gözükür.
sorunlar, var olsa bile zaman zaman yok sayılmalıdır.
ingilterede hırsızlar, Harry Potter filmlerinde uçan araba olarak kullanılan arabayı çalıp uçmaya çalışmıştır.
Enteresan kelimesinin değişik versiyonudur.
iç ses:bazen tanım mecburiyeti insanı maymuna çevirip, sacmalamasını da sağlayacak hale gelebiliyor.
Gelelim ilginç olan mevzuya:
Modlardan kan ağlayan ve bizi de sitemlerine alet eden bazı yazarların, bugün itibariyle modları yalaması çok ilginç.
"Entrylerim silindi, çaylak edildim, adeletsiz davranıyorlar, fake hesapları ve bazı yazarları koyuyorlar, karı kız düşürmeye çalışıyorlar." Gibi entryler ve sitemlerden sonra, canım Sözlüğüm ve işini iyi yapan modlar içerikli entryler bana çok sahte geliyor. Ya satın alındılar ya da sindirildiler düşüncesi oluşturuyor.
Ne olursa olsun, yakıştıramıyorum.
harika otesi sozcuktur. insanlari susturmaya yeterlidir. hatta daha iyi bile olur, sizden uzaklasirlar...
Enteresan. Bu kelimeyi hep sevmisimdir.
ilgileri üstüne toplayan, dikkat paratoneri. (bkz: paratoner)