bugün

hem soyadları hem de doğum günleri aynıdır.
aynı anda aynı aileden doğan kardeşler.
gültepe'de bir sokak ismi.
görsel

Sülale boyu.
aynı anda doğan kardeşler.
Kızlar beni eqlesin veya eqlemesin.
hava bükücü burçtur.yanında terazi ve kova vardır.
koç,aslan ve yay ise ateş bükücüdür.
boğa,oğlak,başak toprak bükücü
akrep,yengeç ve balık son su bükücü burçlardır.
kibar ve sertiz, iyi dans ederiz, ısrar ederiz.
kafası daima karışık, aklındaki düşüncelerden konuşmaya fırsat bulamayan, buldu mu da susmak bilmeyen, %80i konuşkan %20si içine kapanık burç.

(bkz: nerden mi biliyorum)
(bkz: memnun oldum ikizler ben)
bir ikizim olmasını istemezdim açıkçası . kendime zor dayanıyorum zaten.

neyse gelelim şarkıcı olan ikizlere... o ne saçma bir şeydir yav.
1900'lerin başında çekilmiş olan bir fotoğraf. fotoğrafın özelliği ise, sudaki yansımada ikizlerin bir arada görünmesi:

görsel
Aynı insanlar. Birbirinin aynısı. Evet.
çok tatlılar yaa sırf bunlar için izlenir dinlenir şarkı.
Şarkıcılarmışlar...

Ses yok görüntü yok şarkı sözleri desen uyduruk bu ney laaa...

Erdem kınayla şarkı yapmışlar bi de..

https://youtu.be/WMfPtUGe0lQ
görsel
aynı anda aynı anne babadan doğmuş olan kardeşler, ikizin çoğulu.
bir kız için en iyi burçtur.
kararsız burç. çok kötü tavsiye etmem.
bir üçüzler değildir.
bir anı bir anına tutmayan ama yinede eğlenceli olabilen kişilerdir.
ağlarken gülersiniz beraber
kavga ederken sevişebilirsiniz.
dengesizlikleri sevenler için birebir burçtur.
(bkz: la bu ikizler netti size)
asla bu burçtaki insanları sevemedim... ama çevremde kol gezerler. anlaşamayız ama arkadaşlarımın çoğu ikizler.
bu tarz benim ilk sezon yarışmasında aynur şencan, nurcan şencan ikilisine hitap için kullanılan sözcük.
birbirinden uzak ve ayrı odalarda ikizlere yapılan araştırmalara göre ,aynı sorulara verdikleri cevaplarda çok yüksek paralellik vardır.

yapılan örnek bi deneye göre :

ikizlerden birinin kolu buzlu suya sokulmuş ve kan basıncının yükseldiği grafikte görülmüştür . diğerinde de kolu buzlu suya sokulmamış olmasına rağmen ikizinden 3 saniye sonra aynı kan basıncı artışı görülmüştür .
Görüp görebileceğiniz en bencil insanlardır kendileri. Size kendinizi çok önemli hissettirirler fakat anlamalısınız ki bu sadece görünen kısımlarıdır aslında farkettirmeden kuyunuzu kazıyorlardır. Hiç beklemediğiniz bir anda çekip giderler üstelik daha sonra anlarsınız ki aslında bunu uzun süredir planlıyorlarmış söyleyecek ne bir sözünüz kalır ne de geri getirme çabanız olmalıdır bırakın gitsinler 6 ay süren bir ilişkiden çıkmış biri olarak söylüyorum ki şaftımı kaydırdı bu ikizler erkeği.