bugün

Ihsanoglundan ziyade kendini ve akplileri rezil eden teyzedir.
asıl erdoğan'ın gökten zembille indirildiğini bilmeyen teyzedir. tabii hile hurdayla iki seçim kazanınca on seneden fazla oldu. dün ne yediğini unutan akpli teyze de turuncu devrimmiş, yeşil kuşakmış falan anlamayacaktır.

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=wdxJLAoRORc
eli öpülesi teyze halkımızın genel görüşünü yansıtmıştır, helal olsun demek gerekir.
zeka düşüklüğü olan aciz bir kadındır.

ama namussuzca olan bunu bile kullanan ampülcü şerefsizler...

tayyip olacaktı ki korumalarına dövdürürdü.
şakira nın poposundan bu durum açıklama : onca yıllık götüm böyle göt olma görmedim.
kronik beyin yetmezliği muzdaribidir.
84'ten beri takılıyorum, böyle kafa görmedim.
cehaletiyle akp seçmenini utançtan yerin dibine sokan teyzedir. muhtemelen başkasının yerine utanma olayını yaşıyorlar şuan. daha cümle kuramayan insanlar varmış memlekette. kadına sorsan ne söyledin sen şimdi diye, mal mal bakar yüzüne. ya da en iyi ihtimalle hülooğğ diye bağırır. beyinsiz karı, beyinsiz seçmen. ülkeden kovulası asalak yaratıklar. boşuna oksijen tüketiyorlar bunlar. her nefes alışlarında içlerine çektikleri havanın boşa gidişini bile çaresizlikle izliyoruz.
boş oy atmayı düşünüyordum. ancak ekmel beyin vatandaşa bu yaklaşımı hoşuma gitti. teyzeye söz hakkı tanıyarak vatandaşın sorunlarıyla ilgilendiğini gösterdi. siz biz ayrımı yapmadan teyzeyi kucakladı.

herkesin cumhurbaşkanı olacak kişi, bu şekilde herkesi karşısına alıp sorunlarını dinlemeli. bu bizden değil diyerek başından savmamalı.
maalesef ne dediğini anlamadığımız teyzemizdir. yaşından ötürü zeka veya cahil olup olmamasına laf etmeyeceğim ama gerçekten ne dediği anlaşılmayan teyzedir. cumhurbaşkanlığına adaylık mı koymak istiyor yoksa akp yi mi savunuyor belli değildir. az düşüneyim ben ya.
ekmele denk geldiği için şanslı kadındır. rte ye denk gelseydi linç edilmişti.
ayrıca rezil olduğu falan yoktur birilerinin rezilliğinin hıncı kendisinden alınmaya çalışılmıştır.
izlerken üzüldüğüm bir videodur. teyzenin cahilliğini savunanları gördükçe bir daha üzüldüm. bu saçma cümleleri yorumlamakla zaman kaybetmemek gerekiyor. bu yaşında akp partizanlığı yapan teyzenin bilgisizliği genel olarak akp seçmenini yansıtıyor. yazık be.
çok iyi konuşmuştur. Takdir ettim. Keşke siyasetçiler bu kadar yürekli olsa.
aynı protestuyu bb'ye yapabilseydi şuan hayatta değildi.zira üzerinden en az 40 koruma geçerdi.
cidden saçmalamış teyzedir. tamam bişeyler anlatmaya çalışmış kendince ama olmamış, eksik kalmış.
cesur değil cahil teyze hem cahil hem cühela.
Rezillikten tam olarak ne anladığı belli olmayan hırsız ve rüşvetçi sevicilerin yaşadığı sanrı.

e amk sen buna "teyzem ekmeleddin'i rezil etti." diyorsan demek suratına tükürseler yarabbi şükür diyeceksin.
zekasına hakaret bile edilemeyecek karıdır. olmayan şeye ne denir ki?
ilk önce ''neden başkalarının oyuncağı oluyorsunuz'' diye soruyor Ekmeleddin beye. Daha sonra ekmeleddin bey ''meclisde ki partiler oyuncak mı'' diye sorduğunda ''biz neden cumhurbaşkanı olamıyoruz'' diye söylenmeye başlıyor. bununda cevabını bir güzel aldıktan sonra hakkımı helal etmiyorum diyerek ortadan kaybolmaya çalışıyor. Kısacası karşı tarafı zor durumda bırakacağına kendi zor durumda kalmış teyzedir. Hem Ekmeleddin beyin daha bir çok bunun gibi kişileri sözü ile susturduğu kişiler mevcuttur.

Ekmeleddin bey bence bilgisi ile milleti susturabilen biri, özellikle de kör cahilleri.
vergimi helal etmiyorum diyen cesur teyze. hakkaten böyle gerizekalı bir cümle kurmak için cesur olmak gerekir. sayıyla mı veriyorlar amına koyayım bunları?
Teyzenin cahilliğinden, birilerinin maşası olmasından ziyade ihsanoğlu'nun her türkü yapmacıklıktan uzak sabrı ve saygısı adamın ne kadar temiz olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Bu kadın gibiler daha çok çıkıp kendi çaplarında hem ihsanoğlu'nu hem demirtaş'ı sözde protesto edeceklerdir. Peki sen ne istiyorsun diye sorulduğunda ben niye cumhurbaşkanı olmuyorumdan öte tamamen diktaya bağlı bir cevaptan başkasını alamazsın.
keşke rte'nin karşısına çıkıp aynısını yapıp yerlerde sürünüp aklı başına gelse. ödediği vergileride helal eder belki o zaman.
şuanda türkiye'de, ismi bilinmeyen en popüler teyzedir kendisi.
kesinlikle saçmalamış ve cahiliyetini güzelce ortaya sermiştir. bari bu kadar belli etme teyzecim.
zeki teyzemiz, ekmeleddin ihsanoğlu'nu öyle bir rezil etmiştir ki ekmeleddin bey cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilecekmiş. helal olsun teyzeme.