bugün

(bkz: şaşırdık mı)
(bkz: hayır)
Zamanında izlediğim bir videoyu hatırlatmış barzodur. Aynı bunun gibi sinirli bir abi ananı da al git falan diyordu soru soran birine. Aynı ona benziyor. Enteresan.
Ben göremedim videoda hakaret. Bu şoförle yolcu arasına bir cam falan konulsa da şu şemsiyeyle yaşanılan durum gibi olayların önüne geçsek. Ayrıca şoförler çok zor koşullarda çalışıyor. Bir de bu açıdan bakmak lazım. Stresleri çok fazla. Bu küfür etmeyi haklı kılmaz tabi. Şoför de önce yolcunun küfür ettiğini belirtmiş. Falan fıstık..
saygısızlıktır.
diğer ülkelerde "şoför ile konuşma" diye bir olay yok. arada bildiğiniz kalın cam olur ve ses geçirmez. şoförün görevi uygun rotada kişilerin hayatına zarar vermeden emanet aldığı araç ile seferlerini tamamlamaktır. insanlara laf anlatmak değil.

ha bu olayda şoför haklı mıdır? HAYIR. Ne olursa olsun bir bayana o şekilde hitap edilemez. Bayanı geçtim, hiç kimseye insanların gözü önünde hakaret edilemez, ki sen bir belediye çalışanısın ve orası senin ekmek teknen. Yazık, bunlar gibi saçma insanları işe alıyorlar. Oryantasyon sıfır, işe ilgi alaka sıfır. Binlerce gencimiz dışarıda aç, çalışacak kapı arıyorlar. Bunun gibi dalkavuklar her yeri doldurduğu için diplomalı işsizler ordusunda kalıyorlar. Yazık.