bugün

erdoğan'ın nüfus artış hızının düşmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirirken eski iç işleri bakanını örnek göstererek söylediği yönlendirme cümlesi. valla idrisçiğin'de 20 tane de olsa fark etmez sizde para bok gibi, tanıdık da çok. bakarsınız hepsine. hepsi de büyür sayenizde "adam" olur. bizimkiler de sürünür. çaktın mı recepçiğim?

http://www.ntvmsnbc.com/id/25420526
dünyanın en dizel cümlesi.
Dünyanın en gaz cümlesi.
idrisçiğinin kaç trilyonları var merak edilendir. bizde 6 çocuk olsa açlıktan kendi kolumuzu kemiririz lan.
gördükten sonra hayatımı sorguladığım soru. bütün düşüncelerimi bir kenara bıraktım, kendimin ve çevremin ne kadar tembel olduğunu fark ettim. yazıklar olsun dedim kendi kendime, yakıştıramadım, geçtim bir köşeye ağladım. bu sözlerden sonra yarın nişanlanmaya ertesi gün evlenmeye karar verdim. daha sonra da sırf çalışırım işte. toplum için faydalı bir birey olmamız gerek. idrisçiğim ve tayyipçiğime yakışmamız gerek. bu bir çağrıdır.
üçün biri var.
alternatif devamı "yeni iç işleri bakanımın 7 çocuğu olduğu için idrisçiğimi attım bakanlıktan. yedi büyüktür altı. siz de sekiz yapın sizi de iç işleri bakanı yaparız" olabilecek cümle.
''ne bileyim 6 çocuğu olduğunu bir takla at da inanalım denilesi'' rte önermesidir.
borç var bizde borç. idrisçiğin ihya olmuş amk yediniz yediniz doymadınız bir de taşak geçiyorsunuz lan. bari sessiz yutun yediklerinizi. bir ömür geviş getirseniz bitmez. en azından susun.