bugün

o değilde bildiğin ömrünü tamamlamış bisküvileri kakalıyorlar ya la millete pahalıdan çayı da geçiriyorlar bir güzel kebap...
neyin kafasını yaşıyorsa bize de versin dediğimdir.

http://tinyurl.com/napt4lo
apaçi bildiğiniz.

http://tinyurl.com/mjrc54f
apaçi mapaçi ama dans konusunda yetenekli.
(bkz: bay kaş)
ibrahim tatlıses'in oğlu. ibrahim tatlıses diyoruz lan. otel odasında mangal yapan adam. ne bekliyorsunuz ki? evet.
insandır. insandır?
bir de bu var.
https://www.youtube.com/w...ture=youtube_gdata_player
yunan mitolojisinde kaş tanrısı.
tarifelerini kafasına göre değiştiren firmadır. Bir kere izmire gitmek istedim. online'dan bilet aldım, kabataş iskelesi hareketli idi. gittiğimde iskelesini göremedim gişeye yöneldim. Gişedeki bayan "çok üzgünüm beyfendi sefer iptal oldu, zaten kredi kartınıza iadesini yaptık." Neyin kafası lan bu? haber bile vermmeden pardon deme yönetimi mi? ben para değil yolculuk istiyordum. Arabayla gitmek daha hoş zaten, bir kere denemek istemiştim.
bu yılki uygulamaları arasında görme engelliler için Braille alfabesi ile hazırlanan tarife de yer almıştır.

http://ulasimturk.com/D/D...e-mujde-180920130552.html
edi-büdü' deki büdü yerine transfer olabilecek kadar sağlam kaşlara sahiptir.

görsel
En az 5 lira yüklenecek gibi bir savmaligi olan, insanı soymak için an kollayan sirket. Ulan makine kabul etmese anlarım.
tekel olmanın verdiği özgüvenle iyice şımarmış işletme...

promosyon bir bileti internet sitesi üzerinden iptal ediyorsunuz, bu işlemden sonra acı gerçekle

karşılaştıran bir uyarı yazısı görüyorsunuz sitede:"promosyon biletlerin iadesi yapılmaz!" evet bilet iptal

edilebiliyor, ama ücret iadesi alınamıyormuş promosyon bilette. o zaman bu bilet türünde internet

üzerinden iptal seçeneği neden açık? iade alamıyorsam bileti birine veririm, o yararlansın bari.

şimdi bi de şöyle bir uygulamaları çıktı. diyelim birkaç haftalık bilet aldınız. ilk sefer için terminale gidip o

günün biletinin çıktısını almak istediğinizde size diğer haftalar için aldığınız biletlerinizi de bastırıp veriyor

makine. "ne güzel işte bütün biletleri bi seferde aldım dye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. çünkü basılı

biletlerin iadesi sadece bilet satış noktalarından yapılabiliyor. diyelim kötü hava koşulları nedeniye sefer

iptal oldu, siz de bu biletin ücretinin iadesini talep edeceksiniz. bilet basılı ise bilet satış noktalarına

gidiyorsunuz ve bir sürpriz daha. satış noktalarındaki iadelerde %30 hizmet bedeli düşüldükten sonra

kdv dahil tutarın iade edileceği söyleniyor. düşünün hava şartlarından dolayı iptal olan bir sefer, bileti

internetten almışsınız, basılı diye terminalden iade talep edilince %30 hizmet bedeli kesintisi...

internetten alınan biletin hizmet bedeli mi olur demeyin, burası ido...
genel olarak sefer sayıları ve fiyatlarıyla bizi büyük yükten kurtaran deniz taşıtları firmasıdır.
kendi internet sitesi üzerinden, budo yüzünden zarar ettiği için, idobus hizmetini sonlandırdığını açıklayan şirket. tüm hattı iptal etmeyip kadıköye kadar gitseydi iyiydi.
ben bu ido nun amk. 20 dakikadan beri sebepsiz yere denizin ortasinda yanasmak icin bekletiyor. kaptanlari bukadar mi mal olur ya.
hayir onu gectim bi aciklama yap motor arizali de, iskele musait degil de. 8 tl lik pendik-yalova biletine 15 tl almayi biliyorsun ama serefsiz.
4 nisan için yenikapı bursa seferini 9 tl ye satan şirket.
bedavadan biraz ucuz.
Gene kalkisa iki saat kala sefer iptali yapandir.
saatlik fiyat farkı yapan şirket.
mescidi olduğu için sevdiğim bir firma.
fiyatlarıyla tecavüz eden işletme.
sabahları pendik yalova güzergahında uykumu almamı anonslarıyla engelleyen şirket...
bursa ıstanbul arası bileti 70 liraya aldığım firma.

gorukle-mudanya-yeni kapı-florya arası bana yaklasil 100 liraya denk gelir. belkide tutmaz.

gorukleden yol ile florya ne kadar sürer bilmiyorum. tahminince trafiğide düşünürsek 150 lira yakar. zaman ve yorgunluguda katarsak çok mantıklı duruyor.
ibo nun oğlu.

oha lan buda şarkı yapmış.

vay anasını sayın seyirciler
bugün saat 10 daki yenikapı-bursa seferini 9:55'te iptal ettiğini duyuran firma. koca feribot seferini iptal ettiler 9:45 teki yalova deniz otobüsü seferini iptal etmediler. insanın mantığı almıyor...