bugün

Göreceli bir durumdur. 170 167 vs. yazmak mantıksızdır. Çoğu erkek için kendininkinden aşağı yukarı 10 cm civarı az olan boydur aynı zamanda.
türkiye şartlarında 1.68 ve yukarısıdır. daha kısa olan kızlar lütfen annesinin elinden tutsun yolda yürürken.
(bkz: 175)
(bkz: 1 80)

türkiyede yok la.
subjektif bakı açısına bağlı.benim boyum 187.buna bağlı kız da 175'den aşağı olmamalı.sonra görüntü hoş olmuyor.fotoğraf çekilirken kafamın tamamı çıkmıyor falan .
160 ve üzeri idealdir. 175 üzeri kızlar bana kazma gibi geliyor kimse kusura bakmasın. ayrıca evet 175 kız isteyen erkeklerin de boylarının 170lerde olması acı bir gerçek olsa gerek.
1.60 - 1.70 olmalı ele avuca sığsın yani.
1.67
Etraf 1.88 adam kaynıyordu da biz mi görmedik
1.70 maxımum
Benden 10 kısa olması gerektiğini düşündüğüm icin 1.75-1.80 idealdir efendim.
sarıldığında başını göğsüme koyabilecek boy idealdir.o bana sarılırken saçlarını koklasam. karşımdayken alnından öpebilsem ideal boydadır.
(bkz: oğuzlar)
huyu güzel olsun boyun ne ehemmiyeti var..
kişiye göre değişkenlik gösterir. benim için 1.62 mesela. (topuklu en fazla 8 cm olsa tamamdır aynı boydayız.)
1.85 1.90 civarı olan boydur. Hele ki bunun 2 metreyi aşkın olanları daha makbuldur.
Maksimum 1.70 olmali. Tabi 1.50 olsun demiyoruz canım.
Bana göre 169-170.
Kafasi haric 1.60 dir.
1.70 ve ustu.
ideal etek boyu ile ters orantılıdır.
erkek boyunun bir kafa altıdır.

sarıldın mı solunda, soluğunda hissedeceksin ki bağrına basabilesin.
bu nedir allah aşkına altın orana denk getirmeyi unutmayın sonra anatomide bozukluk çıkar tey allahım fizikle kafayı yiyecez bence orası ideal kız boyu yerine ideal kız kişiliği olmalı.
Erkeğe göre değişir. Yok cidden soyut kavram kullanmıyorum bayağı hayvani somutlaştırayım madem.

Misal doggy pozisyonu hacım, hatun kişisi eller yastıkta dizlerinin üzerindeyken sen de dizlerinin üstünde olacağından (yataktaysanız), o zaman aşağıda bir kalçanın ne kadar sizinki eğilebilecek testine dönüşmesi işten bile değildir. Erekte bir penis sonuçta. Hatun Kendinden geçer de açarsa bacakları kırıp elinize verme durumu da var misal.

Yani o yükseklik önemli aga, yoksa yatak kenarlarında falan uğraşırsınız. Partnerinizin dizleri yerdeyken kalçasının sizden yukarıda olmasına ise hiç değinmedim. Allah sabır versin.

Oha yahu ben böyle bir insan mıydım somutlaştırıcam derken... Bi yüzümü yıkayayım.
1.65 tam ideal. Ayakları küçük olsun,el parmakları da ince. Kız gibi olsun.
1.75-1.80 falan.