bugün

yaşasada sakat kalacakmış...
nasıl bir kitlesi olduğunu da göz önüne bu video ile sermiştir.

http://video.haberturk.co...im-tatlises-vuruldu/48813
kendisi olayı açıklamıştır.

http://twitter.com/ibrahimtatlises
beyaz tv stüdyosu çıkışında bir araç içinden uzun namlulu silahla gerçekleşen saldırıdır. alınan bilgilere göre mermi başına isabet etmiştir. tipik bir "su testisi" hikayesi. Allah şifa versin.
ölse de ölmese de bu ayın kahramını olacağı kesin. geçen ayın kahramanı defne joy foster di.
(#11094100)
an itibariyle DHA Feed kanalından olay mahallinin görüntüleri geçmektedir.
edit: 5 mermi atıldığına dair görüntüler var.
TÜRKSAT 11806 V 24444 frekanslarında olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları yayınlanmaktadır.
haberturk tv: tatlıses'in bilinci açık.
izlediğim görüntülere göre 5 mermi sıkılmış ve kovanlardan da anlaşıldığı kadarıyla uzun namlulu silahla vurulmuş.polisler mazgalların içine falan da bakıyorlar.
son aldığım habere göre vuranların küçük ve orospu olduğu söyleniyor.
(bkz: vay küçük orospu)
Saldırıya uğramış siyah renkli bir arabayla kaçmış vuranlar. Mafya mıdır ki ? e hep o mu vuracak ?
Açık konuşun "üzülsem mi sevinsem mi bilemedim" durumunu yaşıyorsunuz hepiniz. Köftehorlar sizi.
Yine de acil şifalar dilerim can taşıyan'a.
(bkz: #10408069)
bir insanı sevmemek, ona antipati duymak ayrı husus, o şahsın ölmesini istemek ayrı ve canice bir husustur. bir can taşıyor. umulur ki yaşar.
kim olursa olsun bir insanı vurmak canice bir eylem, iyileşmesini temenni ediyoruz.
-kardeş kalk kalk.
-noldu lan.
-ibo vuruldu lan.
-annsskiiimm... sözlüüüükkkkk.. tühh almışlar lan tüm başlıkları.
japonyadaki depremden sonra bu da ergenekona bağlanacakmış...
Beyninden vurulmuş diyorlar, ben görmedim ancak vurulmuş. Sözlükte bu haber ile hiç başlık göremeyince yalan sanmıştım, doğruymuş.
Bir insan vurulduğunda ilk kez bu kadar ikilemde kaldım, üzülsem mi? siklemesem mi? Ulan ben ergenliğimde bu adamın şarkılarıyla içtim, siklemesem ayıp olmayacak mı? olacak sanırım. üzülmeye karar verdim, sizi de üzülmeye çağırıyorum. üzülelim.
ocak 1990'da ibrahim tatlıses maksim gazinosu'nda sahnedeyken bacağından vuruldu. saldırganlar ramazan yetişen ve fuat aslan, vurma gerekçelerini "bize kaset sözü verdi ama yapmadı" şeklinde açıkladı.
(bkz: önce kafasına sonra ayağına sıkarsınız)
(bkz: cem yılmaz organize işler)
Hıncal Uluç'un son dakika yazısına göre "su testisi su yolunda kırılır" olacağından emin olduğum ve yeni gördüğüm haber.
acıbadem hastanesinin önünde birçok polis bulunmaktadır ve içeri de pek kimseyi sokmuyorlar.
edit: kaynak dha feed
Ntv'de; ameliyatının hat trick yaptığı ve sol tarafının felç olma ihitmalinin çok yüksek olduğu bildirildi.Bunlara ek olarak hastahaneye gelen ünlülerin yoklamaları alındı.

Yine de net bilgilerin sabah saatlerinde verileceği haberin kenarına iliştirildi.*

edit: Ntv,saat 05.00 haberlerinde de olay ile ilgili aynı şeyleri belirtmiş, farklı olarak türkücü izzet Yıldızhan ile röpartaj yapmıştır.

--izzet Yıldızhan Spoiler--

Tabi sanatçılara yönelik böyle suikastlerin düzünlenmesi çok üzücü

--izzet Yıldızhan Spoiler--

edit II : Evet."Düzünlenmesi" dedi.Napsın herif herkes bitap düşmüş,sabah ezanı okunmak üzere, olur böyle şeyler.*
saatlerdir bakıyorum haberlere sözlüklerde gezindim bir allahın kulu yanında vurulan asistanından bahsetmemiş, demekki vurulan insanın önemi medyatik olmasıyla eşdeğerde.
atışın isabetine bakılırsa "tık tık" diye ateş edilmiştir.