bugün

triggerfinger' la daha bi güzel parçadır, dinginleşirsin gözünü kapat, istediğin yerdesin.

http://www.youtube.com/watch?v=fzWQV5OiQQQ
(bkz: kült klipler)
aynı asansörü paylaştığınız birinin telefon melodisi olarak duyulduğunda ve bu magician remixi olduğunda o göt kadar asansörü bir anda cluba çevirme potansiyeline sahip 45lik.
cok uyusuk bir sarkidir böyle icip dagitilacak sarki o derece uyusuk ve sevimli.
bir lc waikiki personeli olarak adını ve şarkıcısını bilmeden günlerce dilime dolanmış olan sevimli şarkıdır. Şöyle bir bakınca klibi de hoşuma gitti.
şu pazar günü müptelalık etmiş şarkıdır... canlı yorumu harika! ha-ri-ka!

edit: klibi de güzelmişmiş...
galiba keşfetmekte biraz geç kaldığım güzel şarkı.
triggerfinger'ı meşhur edip turnelere çıkartan şarkı olmuştur.istanbul ankara dahil.
özel bir şarkı.
Dinlemeden güne başlayamadığım ve günü bitiremediğim lykke li'nin muhteşem şarkısı. Böyle dinlendiren birde new light of tomorrow vardı.
the magician remix'i orjinalinden çok daha güzel olan lykke li şarkısı.

http://ulu.so/ujm289
http://www.youtube.com/watch?v=vZYbEL06lEU
ilk dinledikten sonra hoşuma giden sıkılmadan her gün dinlediğim şarkıdır. etkisi hala sürmekte.
2 haftadır bana acı çektiren şarkıdır.

değişim programı neticesiyle avrupa'da oldugum süreçte ispanyol sevdiceğimle şarkımızdı bu. zaten türkiye'ye dönünce o günleri hatırlatan her şey beni duygusal hezeyanlara sürüklerken inat gibi bu şarkıyı son 2 haftada sürekli duymaya başladım. önce girdiğim bir alışveriş merkezinde çalmaya başladı, bir ah ulan çektim. ardından 3-4 gün sonra bir arkadaşım facebook'unda paylaştı. gene bir küfür sallayıp şarkıyı bile dineleyemedim. şimdi de sol frame'de cover parçalarla ilgili bir başlıkta ilk entry olarak görüp gene o günlere gittim. bir daha boş bir anıma denk gelirse banyoda cankan eşliğinde bileklerime faça atmayı düşünüyorum.
(bkz: bana kaderimin bir oyunu mu bu)
Anlamsız ama güzel. Bence anlamsız lan gerçekten.
Triggerfinger'ın elinden daha bi hoş olan parça.
Ama bu da popülaritenin kurbanı oldu, Yarak kürek mekanlarda çalıyor artık. Soğuduk amk.
günlerdir bıkmadan usanmadan dinlediğim şarkıdır. bilgisayarı ve interneti sadece şu şarkı için kullanır oldum. aslında ilk çıktığında da dinlemiştim ama nedense şu aralar kulağımdan eksik olunca krize giriyorum. her türlüsü güzeldir ama kliple birlikte orjinalinin yeri ayrıdır. dinleyin dinletin böyle şarkılar az gelir mesela ben günlerdir yan daireme aralıksız dinletiyorum merakla bir yeter be demelerini bekliyorum ama bakalım henüz gelmediler.
hiçte triggerfinger coverının orijinalinden iyi coverlar listesine giremediği şarkı. lykke li o kadar harika bir şarkı yapmıştır ki magician remixi de, triggerfinger versiyonu da olsa olsa orijinali kadar güzel olabilir.
Şarkının remix versiyonunu gayet beğendiğim güzel bir şarkı medcezir dizisindede çalmıştı izleyenler bilir.
tam bir yolculuk şarkısıdır efendim. inanmazsanız deneyin.
medcezir dizisinde duyup, facebook iletisine i i follow you yazan ergenler yüzünden kendinden soğutan şarkı. gitti güzelim şaheser.

bir de şunlar var;
görsel
ritim ve sesin süper dayanışması.
dinleye dinleye bokunu çıkartmaya başladığım yeni parça. hayırlı işler.
eskimeyen bir gençlik şarkısıdr. medcezir falan bunu kullandıysa onların ağzına gözüne boş...
niye dilime dolandığı hakkında pek az fikrimin olduğu şarkıdır. pek bir sözü de yok zaten (yine de hoş bence). sanırım arkadaşlardan birinin telefon melodisi ya da televizyonda duydum ya da coverı falan yapıldı son zamanlarda. hangisi olduysa artık, kaç haftadır durup dururken mırıldandığımı farkettim. klibi de oldukça güzeldir. şarkıda bahsi geçen takipçilik biçimi ile sosyal medya takipçiliğini bir tutan kişiler ise bir başka başlığın konusudur.