bugün

De ki: “Ben de ancak sizin gibi bir insanım. Fakat bana ilâhınızın yalnızca bir tek ilâh olduğu vahyediliyor. Artık O’na yönelin ve O’ndan bağışlanma dileyin. Allah’a ortak koşanların vay hâline!” fussilet suresi, 6. ayet meali
kainatın efendisi değildir.

kainat onun yüzü suyu hürmetine yaratılmamıştır.

allah'la namaz vakti konusunda pazarlık yapmamıştır.

allah'ın dininin(kitabının) eksik yönlerini tamamlamak gibi bir görevi yoktur.

tüm insanlığa gönderilmekle beraber müslüman olanların peygamber olarak kabul ettiği, tıpkı musa veya nuh gibi insanüstü özellikleri olmayan insandır. bu arada musa asayı yere attığında bir canlıya dönüşeceğini bilmemektedir...

yeryüzünün en çok iftiraya uğrayan kişisidir.

571 yılında doğmuş 632 yılında ölmüştür.
güzel mesajları olan yanlış anlaşılan peygamber.
islam dinini bizlere ulastirabilmek için bir çok zorluğa göğüs germiş peygamber. Çektiği bu kadar derde karşılık bizden tek istediği ehlibeyt'ini sevmemizdi onu da beceremedik.
(bkz: şura 23)
Ayı böldüğüne milleti inandırmış, büyük sihirbaz.
bugünkü işe yaramaz sünepelerin laf attığı, adamın hammaddesi...
görsel

16 nisan'da hayır diyeceğini açıklamış. Bu güzel seçiminden dolayı tebrik ediyorum kendisini.
http://www.youtube.com/watch?v=nPvOV8U-G5Y
https://www.youtube.com/watch?v=H2R2luVNn5w
ruhsal tarih açısından bir yorum yapmak gerekirse iskenderiyeli hypatia'nın yaptığı bütün toplumları birleştiren din projesi cyril ve fanatik hristiyanlar tarafından bozulunca ve iskenderiye kütüphanesi yakılıp uygarlığa önemli bir darbe vurulduktan sonra hz. muhammed'in hypatia'nın kaldığı yerden devam ettiği de düşünülebilir.
medeniyet düşmanı yağmacı bir haydut. arapların çok dinli, hoş görülü, rahat yapısını bozup onları her şeyden nefret eden manyak yaratıklara dönmesine neden olmuş.
Islamın son ve en güzel peygamberidir. Sözleri ile insanlara ve islamın savunucularına ışık tutmuş yüce, bilge kişidir.
müslümanlığın peygamberidir. Son peygamberdir.

-MiŞ DEMiŞ AYRICA. YAZMADAN DURAMAZDIM..
hayatı esrarengiz bulutlarla çevrili olmayan tek peygamberdir.
Amerikada dünyanın gelmiş geçmiş en adaletli kişisi seçilmiş.
Bir insanlık öğretmeni.

Her zaman ve zeminde insan için en güzel rol model.

insanlığın tanık olduğu en özgün eğitim ve öğretim kurumunun,
tarihte görülmüş en aktif iyi kimsesi.

Hayatını, hiç kimseden karşılık beklemeksizin insanlığın mutluluğuna adayan hayır gönüllüsü.

Kur'an adlı kutsal kitapta adı defalarca zikredilen şahsiyet.

Bununla verilen bir mesaj da iyi ve iyilikler unutulmaz mesajıdır.
dünyada milyar tane çözüm bekleyen problem varken kuranın allahı tarafından hangi hatunları düzebileceğinin dert edildiği mübarek insan..
Bence son derece mantıklı.
yaşadığı dönemde içinde bulunduğu topluluğu adam edebilmiş arap toplum mühendisi, şâir ve fatih.
erdoğan halifesi gözüyle bakanların dine karıştırdığı bidatların hesabı elbet sorulacaktır. inandığınız dinin ne olduğunu, neden var olduğunu bilmiyorsunuz. öğrenin ey müslümanlar.
Dünya yöneticilerinin insanları yönetmek için gönderdiği binlerce görevliden bir tanesidir.
bir recep tayyip erdoğan değidlir.
sen ben gibi fani.
ortacag arap yarimadasinda yasamis cilgin bir savas lordu.

rahmet peygamberi oldugunu rivayet edenlerde vardir.
gene kendini bilmezlerin saldırısına uğrayan gül yüzlü peygamberimiz efendimiz. evet.
Muhammed başlığına muhammed yazılabilir. Bunda bir sorun yoktur. Hazret-i muahmmed başlığı ise alemlerin rahmeti islam peygamberi efendimiz için açılmıştır. Bir peygamberin ünvanına uygun davranmak, bir inanışın sembaolüne saygı duymak zorunluluktur. Aksi kindir, öfkedir, düşmanlıktır ki bu da karşı düşmanlığa sebep olabilir. Bu da entrynin silinmesinin sebebi olabilir.

Örnek verecek olursak, türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'a esasında devlet tamüllerinde sayın demek bile zorunluluktur. Aksi saygısızlıktır. Çünkü temsil ettiği makam bunu gerektirir. iç ve dış ziyaretlerde resmi protokoller uygulanır. Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı, yurtdışı ziyaretlerinde de cumhurbaşkanıdır ve ünvanına uygun itibar gösterilir.

Dolayısıyla cahil olan müslümanlar mıdır yoksa isim üzerinde öfke kusan ateistler mi, bu tartışılır.