bugün

Kadin la bu?

Olmayan fotograftir.
bu fotograf bi makinede çekilmiş gibi sanki o zaman şartlarındada makine olmadığıda kesin gerçek değil. ayrıca diyelimki gerçek hiç bir önemi yoktur bence.Aslolan onun yaptığı iştir.
Yalandan ibarettir. Hiçbir peygamberin resmi günümüze ulaşmamıştır, mümkün değildir. Hz. Muhammed'in fiziksel özelliklerini sadece Hz. Ali ve Hz. Aişe'nin anlattıkları ile öğrenebiliriz, başka kaynak yoktur.
ilk insan fotoğrafı 1839 yılında tam 8 saatte çekilmiştir. nedeyse 1000 yıl var arada.akıl var mantık var.
ben bu hurafeyi yayanların bir tarafına ilk fotoğraf makinesinin 3 metre olan yayını zaptedeyim e mi.
gidin kumda kendi bokunuzla oynayın şerefsizler.
resimdeki kişi erkekten çok kadına benziyor. hz muhammed(s.a.v) olması mümkün değil.
saygısızlıktır, düşünülmesi bile iyi değildir.
edepsizliktir, tüm islam alemine karşı işlenmiş bir suç olarak'da nitelendirilebilir.
şurada iki üç yazarı güldüreceğim diye şaklabanlık yapmak. çok yazık.
fotoğraf teknolojisi o günlerde yoktu. Dolayısıyla eğer varsa fotoğraf değil resimdir. Araplar '' palaroid verdı da biz mi çekmedik '' demiştir.
Sahtedir hz. muhammed(s.a.v)' in hiçbir resmi bu güne ulaşamamıştır. Çünkü asla çizilmemiştir.
(bkz: at yalanı sikem inananı)
böyle insanlara prim veriliyor ya yazıklar olsun bu sözlüğe. insanların değerleriyle bu kadar alay edilmemeli. espiri sınırı bir yere kadar ama bu resmen hainlik. yazık.
gerçek olmayan fotoğraftır.

zira arap adasını geçtim, 580 li yıllarda avrupada bile resim bu kadar ileri değildi, çünkü antik yunan sonrası erken bizans ile birlikte simgesel anlatım bu tarz gelişimlerin önüne geçti.
fotoğraf değildir, çok güzel çizilmiş bir resimdir. Genç Muhammed'in, peygamberlik gelemeden önceki dönemine ait olduğundan çizilmesinin günah olmadığı söylenmektedir. iran'da camilerde Hz. Ali'nin resmiyle karşılıklı asılıdır.

(bkz: #15568842)
gözleri güzelmi$.
nedir, neyin fotoğrafıdır, kimdir, kimindir? gibi soruların cevabını google görsellere sürükleyerek 2 saniyede öğrenebildiğimiz fotoğraftır.

https://www.google.com.tr...&bih=437&biw=1024
hassiktir diyorum yalandır amk.
hz. muhammed'in *, instagram'da paylaştığı pozudur. iphone -1000 S'le çekilmiştir.
gerçek veya sahte olduğu konusunda bir yorum yapılamaz ancak şu gördüğümüz fotoğraf çok etkileyici. insanı alıyor götürüyor gerçekten.
yabancı kaynaklarda da genelde bu resim kullanılmakta, küçük bir araştırmayla fark ettim doğru olabilir.
ateistliğide bu*kadar ayağa düşürmesinler yazıktır yahu islam alimlerini bırakıp islam düşmanı rahiplerin uydurduğu resmemi inancağız yok ya . *
Amk çocukları az daha uğraşsalar serkan inciyi peygamber diye kakalayacakmış.
Sözlük yönetimini inanca hakaretten göreve davet ediyorum.

Eğer ben onların anne ve babalarına dair uyduruk bir resim koyup bununla başlık aciyorsam bu nasıl suç ise,

Bu başlık da açık bir suçtur.
ulan amk dangalakları adamın emirlerine uydunuz gösterdiği yoldan gittiniz sanki fotoğrafı diyorsunuz birde çok önemliydi amk.
amk liselisi hala değişmemiş zihniyet. suratlar değişiyor ama suretler aynı kalıyor. 10 sene önceki batuhanın yerini, 10 sene sonra berkcan alıyor. ateist ol, dinle dalga geç, tabularla dalga geç, dikkat çek. o kadar sıkıldım ki bu yarak kafalılardan. hheheh