bugün

çikilota albeni'yi aklıma getiren isim.
beşiktaş*ın yeni futbolcusu. çok entry silinecek çook.

http://www.dha.com.tr/hug...dakika-haberi_130839.html
kibarca entry sildirecek futbolcu. tutmayın lan beni!!!

(bkz: beşiktaş seninle ölmeye geldik)
ligdeki kasaplar izin verirse simao,q7,guti ile birlikte coşacak futbolcu. zira übersonik ligimizdeki 'mazlumu getirin bana'
zihniyetindeki futbolcu bozmaları yüzünden adamları keyifle izleyemiyoruz, resmen sahada dayak yiyorlar.
kasaplar ve hakemler izin verirse iyi iş çıkaracak ligin en iyi forveti.
robinho ve adebayor'un gölgesinde kalacak olan futbolcu.
[http://www.sporx.com/futb...ani-yayiyorSXHBQ217343SXQ]
transferi konusunda arap saçının bile çaresiz kaldığı oyuncu. öğlen vakti geldi denilen adam şu anda bu haberi yıldırım demirören'in yaydığı ve yalan olduğunu açıkladı. benim merak ettiğim adam cidden transfer olursa ümraniye tesislerinde nasıl diyaloglar oluşacağı.

hugo: hacı bak valla öyle demedim tercümanlar yanlış çevirmiş. didim mi hacı he söle didim mi?
tercüman: alman basının şişirmeleri
yıldırım: tercüman'ında amuna koyim, hugo'nunda amuna koyim yeter lan babaaaaa ühühühü...
Lig tv'nin son dakika haberine göre beşiktaş ile şu sıralar sözleşme imzalayan oyuncu.
ntvsporun haberine göre bjk ile 3.5 yıllık sözleşme imzalamıştır.
an itibariyle transfer haberi ajanslara düşmeye başlamıştır.
hayırlı olsun, çok iyi transfer yaptı beşiktaş.
gel-di.
almeida da beşiktaşı seçti.transfer rekoru kırıyoruz yahu.hangi birini izleyeceğiz sahada.vay vay vay..
vay-1:fernandes
vay-2:simao
son vay da almeida için geliyor.
sıradaki?
portekiz klanının son halkası, takımın 4. portekizlisidir.
artık sahada bir okey çevirirler.
Delirdik yeter ulan ! dedirten son transfer.
An itibariyle, bjk ile 3.5 yıllığına anlaşan striker, nam-ı diğer kule santrfor. Beşiktaş sonunda küçük portekizi kurdu. hadi bakalım..

Not: konyatorku şekerspor sempatizanı olup, beypazarı şekerspor kombinesi sahibiyim.
lan bu beşiktaş ne yapıyor olm dedirten bir transfer hikayesinin öznesi.
(bkz: şaşırdım)
çok iyi transfer.
yaşlı sandığım ama aslında 1984 doğumlu olduğunu görünce aa iyi lan fazla değilmiş diye sevindiğim topçu.
(bkz: hugo nun amına koyim)
Transferiyle kanıtlanan tek şey, "güle güle bobo"dur.

o da galatasaray'a gidecek sanırım.

hadi bakalım..
beşiktaş'ın 26 yaşındaki yeni forveti.
werder bremen forması ile 4 sene de sadece 25 gol atabilmiş olan, portekizli futbolcu. şu andan itibaren sizlerin gözünde bu transferi çekemeyen, ezik, bok atan bir yazar konumuna doğru hafiften yol aldığımın farkındayım lakin bu adam, geçmişini göz önüne alırsak süper bir transfer değil. bakın beşiktaş'ta iyi işler yapamaz demiyorum ama süper bir transfer olarak nitelendirmek doğru olmaz. süper bir transfer olup olmadığını bırakın da zaman göstersin.

hayırlı olsun beşiktaş'a.
hugo'nun da gelmesiyle çılgın bir kadro kuruluyor...

umarım sakatlık sorunu yaşamaz yeni transferlerimiz...

devre-arası iyi hazırlanırsak çok heyecanlı bir lig olacak.
milan baros'un ya da ariza makakula'nın türkiye öncesi dönemlerine bakarsak bu ne len deriz. ama adamlar türkiyede iş yapıyorlar. uzatmadan mevzuya gelmek istiyorum türkiye ligi çok farklı bambaşka bir lig. bu ligde forvet sağlam olucak yıkılmayacak top saklayacak mücadele edecek. hugo almeidaya bu gözle bakarsak yararlı olacağını düşünüyorum. tabi zaman gösterecek tek dileğim avrupada bu kadroyla seneye başarılar yaşamak.
resmen beşiktaş'tadır.
http://www.ntvspor.net/
quaresma, guti, fernandes, simao ve almeida !
futbol tanrıları çıldırmış olmalı.
beşiktaş'la 3.5 yıllık sözleşme imzalayan futbolcu. simao sabrosa ile birlikte 2 ocakta Türkiye'de olacak