bugün

kesinlikle alınmaması gereken bir marka şşt htc üstüne alınma tamammı belki gelecek yüzyıla
Sensation xl modelini kullandigim marka. Alin, aldirtin pisman olmazsiniz.
Beats audio özelliğini ilk kullanan telefon markasıdır. (bkz: htc rezound)
adım hatice olsaydı kesin alırdım.
ismim hatice olmadığı ve öğrenciliğimi samsunda geçirdiğim için samsung aldım.
Bazı görgüsüzlerde göt kaldırma işlevi de görür. Tabii Normal insanlar, mesaj falan çeker, ne bileyim, internete girer...
özellikle son zamanlarda çıkardığı üst seviye akıllı telefonlarında yedek batarya olayını baştan yok sayması ile hiçbir zaman samsung firmasını yakalayamayacak firmadır.
Sense arayuzu ile android dunyasina kullanislilik getirebilen telefon ureticisi uber firma, telefonlari dayaniklidir ve cogu guncellemeleri aliyor.
tek sıkıntısı şarj süresi olan firmadır. o da sürekli elinizdeyse ki elimde. son zamanların en iyi telefonlarını üreten marka.
ekran kalitesi samsung un çok üstünde olan marka.
''neticeye değil htc'ye bakın'' diye bir sloganı çıkarsa deli para kıracak firma.
(bkz: htc butterfly)
Gereksiz pahalı bir marka. Sanki altın kaplama.
hatçe diye okuduğum telefon markası.
tayvan asıllı kaliteli bir telefon markasıdır. her ne kadar önceleri ismi pek duyulmasa da artık kendini gösteriyor.
Samsung'un üstü, apple'ın altı.
Kalite.
(bkz: Kazık)
yeni aldım 2 hafta kadar oldu, bundan önce ise general mobile discovery kullanıyordum. memnun muyum? discovery kadar değil. discovery biraz güven verse hiç düşünmeden elite ya da discovery 2 alırdım.
en iyi androidli telefon yapan firma.
Android'in hızlı ve akıcı şekilde çalıştığı en iyi marka. Sense etkisi de var tabii.
Göt kadar telefonlarına 8 gb hafıza koyan marka. Onun dışında saçmalığını görmedim. Android'in iphone'udur kendisi.
Orospu çocuğudur. Adamı deli eder yemin ederim.
Bütün istanbul beni silkse bir daha bunların hiçbir telefon modelini almam.htc 8s Windows Phone diye bir allahın belası var elimde.en kısa satıp xpreia veya galaxylerden birini alacağım..
güzel telefonlar üreten firma.
Batan firma.. Tüm telefonlarında fiyatı aşağı çekiyor şu ara. M8s le başladılar diğerlerininde fiyat düşürmesi yakındır.. Kesin bilgi yayalım. Telefon alacaklar beklesin.