bugün

sıkıntı yaratmayacak durumdur.
Ön yargı olmaksızın, her şeyin mümkün olmasıdır...
alevi asıllıyım. fakat mezheplere takmam.

= mezhepler ve ırklar önemli değildir. farklılık düşüncelerle başlar.!!!!!!!!!
önemli olmayan bir durumdur.
öyle "nolmuş, tabi, o da insan.." demek kolay tabi, insancıllık oyunu zevkli oluyor değil mi? sen git kendisi alevi olmadığı halde hoşlandığı kız alevi çıkan üç beş adama sor bakalım. bunu ırkçılık ayrımcılık filan için söylemiyorum, mesele "off ulan alevi olması çok kötü!" değil, senin onun gözünde hiçbir kabahatin yokken kötü olmandır. hoşlanılan kızın x çıkması, y çıkması tarzında yakınmalar çoğunlukla trollük olsa da bu konuda yakınan adama ben inanırım arkadaş. genelde kendisi sırf inancı, mezhebi dolayısıyla hoş karşılanmayan taraftır zira. hatta mezhebi çok da umrunda olmadığı halde.
kimseyi ilgilendirmeyecektir.
sorun edilmeyecek durumdur, her iki dininde sonunda allah vardır.

sen sağdan git ben soldan orda buluşuruz.
hayatını bir takım önyargılar üzerine kurmuş, hoşlanacağı kızı bile etrafında yaşayan insanların vereceği tepkiye göre değerlendirerek seçen, histen yoksun insandır.
''aman tanrımmmmm!'' dedirtecek ünlemdir.

şakası bile kötü amk.

yok mum söndü yok gusülsüzlük yok cemevinde kadınlı erkekli saz çalıp ibadet etmek... aman ya rabbi, medet ya ali!

şaka lan şaka, ne olursa olsun önemli olan karakterdir.
kişi için şanssız bir durumdur. ancak yine de bir şansını deneyebilir. açık ve net.
kişi için şanssız bir durumdur. ancak yine de bir şansını deneyebilir. açık ve net.
ooo dostum işte bu kötü bir durum.