bugün

(bkz: Ne abisi ayol)
Hoşlandığım kız bana abi deyince.

Evet
desin... başka kız mı yok..
bilal goregen bile sarkisini yapmisti zamaninda da kimse kiymetini bilmemisti. sevdigim kiz bana abi deyince diririri di diri diriri di riri ri ri.
Hoşlanacağınız kızları önce tahlil edin böyle şeyler ile karşı karşıya kalmazsınız.
bunu yaşamayan erkek var mıdır ciddi ya. benim çalıştığım yerde bir kız vardı şahsıma abi diyordu üstelik güzel bile değil sanki kendine yürüyecektim.
Kim bilir belki de gerçekten bir abiye ihtiyacı vardır.
Siz de teyze deyin ona.
Hoşlanılan kızın travesti çıkmasından daha iyi durum.
90-95 kuşağı artık bu konuma doğru gidiyor kasiyerler abi demeye çoktan başladı bir devir sona erdi.
Sizin ona olan ilginizi çoktan çakmış mesafeli davranıyordur. bu kızlar var ya az değiller yeminle.
görsel
lan bas git ; bize emmi diyorlar. biz n'aapak !..
subyancı olduğunuzun kanıtıdır. evet.
Abi naber yiaa, ehehe.

Salağa yatmak için bundan ala kelime yoktur. Abi.
Büyük hayal kırıklığına yol açabilen hadisedir.
Salak bir Şarkısı bile vardır.
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
"abi deme lazım olur" demek lazım ama terbiye işte diyemiyorsunuz çoğu zaman.
bir kadın tipini beğendiği hiç bir erkeğe yaşı ne olursa olsun abi demez ama tipini beğenmediyse kendisinden küçükte olsa abi der. hiç boşuna umutlanmayın.

mesela hangi kadın jason momao yu görünce abi der?
Yine hüsran
her daim feryat figan kalbim
Zehir olur başka hayallere
Kalmaz ki mecalim..
hoşkız: ne kadar komiksin tankut ağğğbiiiii
- hööö ehehe öyleyim hı evet. ( rota yeniden hesaplanıyorrr...)
taklaya geldiğinizin habercisidir. "yan gözle bakma sana bakış açım tam olarak bu, fazlası bende yok" deme şeklidir bir bakıma ya da direk olarak "sen benim abimsin, canım abim!" demesidir direkt olarak. çok da şaapmamak lazım.
abi deme lâzım olur.
abla demesinden daha iyidir.
Yetenek sizsiniz yarışmasında ki Bilal geliyor aklıma onun o şarkıyı yazmasına sebep olanlar utansın.
Yemin ederim çok acı bir şekilde yaşadım bunu. Hem de tam şu an.

1 yıldır uzaktan süzdüğüm, kendisininde bana karşı birşeyler hissettiğinden emin olduğum bir kızın, nasılsın sorusuna "siz nasılsınız abi" diye tepki vermesine anlam veremedim. Yıkıldım resmen. Ama aniden içimdeki duygusal depreşmelerin çoğu silindi gitti. Neden? Çünkü dugularıma karşılık bulamadım. Çünkü kız aşırı derecede gel gitleri olan biri.

insanlara umut verip sonra hiç bir şey olmamış gibi davrananlanlara yazıklar olsun.