bugün

Kadından kadına değişir aslında şahsen benim için iyi ve kötü değil doğal olmak yeter. Doğallıktan kastım tabiki geğirmek vesaire değil. Kendin gibi davranmalısınız...
yok yani eğer kıza daha çıkma teklif etmediyseniz etmeyinde zaten. ortamlara göre havanız olsun ilgi çeken biri haline gelin ama sanki o sevdiğiniz kızın ilgisine ihtiyacınız yokmuş gibi davranın. o kızdan daha basit daha iyi bir tanımla daha az güzel olan kızlara bile yüz verin hatta ufak flörtler bile yapın ama sevdiğiniz kızı fazla sallamayın ağınıza düşer zaten.

(bkz: çalışıyor panpa)
(bkz: yüzde yüz facebook onaylı)
(bkz: yolla diyene yolluyorum)
Asla işe yaramaz benden soylemesi. Bir erkek, bir kiza kötü davranicak oyle asik edicekmis. Hayatta inanmam. Aksine bunu o kiz size asik olduktan sonra deneyin o zaman ise yarar.
reddedilmenin verdiği korkudan dolayı gerçekleşen eylem ..
belki lisede işe yarayabilecek eylemdir, ya da kızın kişilik sorunları olacak veya kendine güveni olmayacak o zaman da işe yarayabilir. ama üniversite dönemine veya iş hayatına gelmiş ciddi bir ilişki isteyen bir dişinin bu şekilde etkileneceğini sanmıyorum.
hoşlanıyorsan en uygun zamanı bekle açıl kardeş. ne gerek var şova. duygularında samimi ol olacağı varsa olur zaten.
TERS TEPME iHTiMALi YÜKSEK OLAN BiR YÖNTEMDiR.
Siz lutfen hoslanmayin,elinize yuzunuze bulastiriyorsunuzdur.
Hohoho hihihi kiz sizden hoslanmiyorsa en fazla bir kufurunu kazanirsiniz.
Yeeess bad boys.bu erkekler zor kadınları tavlar. benden söylemesi beyler.
Akıllı kız bir gün afallar. ikinci gün kötü davranana kötü bile tepki vermez. Erkek planıyla kalır.
Tanım felan yapmıycam madem samimi muhabbet dönüyor.

Kötü davrandığın kişi kız veya erkek senden etkileniyosa, hoşlanma kardeşim öyle insandan. Kendine saygısı olmayan birinin kimseye hayrı olmaz. Ha eğlence arıyorum dersen de doğru adrestesin kendine saygısı olmayan insanla çok rahat kafa bulursun.
Saçmadır, yapmayın yaptım pişmanım.
yeni bir diziye başlayacak iken 2. sezon dan büyük bir spoiler yemek dizinin heyecanını kaçırır.
aynı şekilde ilişkilerde de böyle , karşınızdaki kişiyi etkilemek adına kendinizi hemen açmayın.

yavaş yavaş olsun ki sizi tanıdıkça ne kadar gizemli biri olduğunuz imajı kalsın.

gerçi bu şekilde davranılmayı hak eden kızların yaş ortalaması genellikle 7-17 arası oluyor.
beyni henüz yeteri olgunluğa ulaşmamış kimseler ile ilişki yaşamanızı tavsiye etmem , en azından uzun soluklu yaşamayın.
vur geç , bekleme yapma.
en saçma yöntemdir. bir kız olarak söylemeliyim ki bana ters davranana ben daha ters davranırım etkilemek bir yana yeni düşman kazanabilir
Ve hoşlanmadı.
Biraz soğuk yapmak elbette işe yarar.
Çünkü her ne kadar erkek de olsanız kendinizi biraz ağırdan satmalısınız ki kız sizi ulaşılamaz görüp değer versin.

Zaten iş burdan sonra kopuyor.
halk arasında gömerek yürümek diye tabir edilen yöntem.

henüz düşüreni görmedim ama denemeye devam edin tabi. düşerse sizindir.