bugün

evet sayın moderatör, sabırsızlıkla bu başlığı silmenizi bekliyoruz.
Gerçi hoş yıllardır silmediğinize göre...
Ouroboros çocuğu olduğunuz için annenizin malum organına un ve şeker dökerek revani olana kadar orasını burasını dövmesiyle sonuçlanır birilerinin.

Cidden ne küfürler edesim var ama zor tutuyorum kendimi.
Bu başlığın durması suçtur.
Sanal ortam ne güzel bir şey lan. Insanların reelde dile getiremedigi igrenc, rezil, ahlaksız ne varsa cumlelere dokuyor.
Aklina tukuruklemek gelmemis erkek. Ay karanlikken olmasa bari itip ote gitmesin gotte.
Orospu çocukluğunda bugün.
Siz gerizekalı mısınız da böyle bir başlığı okumama neden olup da yeniden insanlardan iğrenmeme neden oluyorsunuz?
Ne mal insanlar var, bunların arasında akıl sağlığımı korumak için güç diliyorum.

Edit: başlığı up'layıp kaçmış beyinsiz.
timsah gözyaşları.
O da bir kere veriverseydi yahu. Hiç değilse böyle acitasyonlara gerek kalmazdı.

Adam hoşlanmış işte. Berkeye, burağa seve seve verirsin. Bir kerede ona versen ne kaybedersin. Berke can yapınca fantezi, Hüseyin yapınca tecavüz.. yoh ya!
bu bu ne ne ne ne biçim başlık amk yaa!!!
Selma neyin oluyor diye sorarlar adama!
ezel dizisinde kenanın selmaya yaptığı hareket. az sövmemiştim kenana.
nasıl bir hayal gücünüz var yahu.

görsel
başlıgı açanın götüne çaldıran ovasını sokayım.
ananı da ağlayarak.. dedirtir orospu çocukları.
Yakında 10 aylık bebeğim çok seksi olması gibi şeylere güleceksiniz kanını siktiklerim. Şu başlığın sol framde hala duruyor, okunuyor, yorum yapılıyor olması bile insanlık suçudur. Vebali sizin boynunuza sayın moderasyon.
Edit: o eksi veren orospu çocuğuna ağlamaktan gözünde yaş kalmayana kadar tecavüz ederler umarım.
En büyük fantezilerimden.
çığlık filminde gerçekleşmiştir.
Bazılarının güldüğü olay.

Yüz kaslarım kımıldamadı, nerede gülüyorduk? cem garipoğlular, suphi altındökenler buralarda yetişiyor demek ki.
Akıllara Ezel dizisin de 70'li yıllarda ki Kenan Birkan ve Selma hünel olayını Getirir.Kenan Ağlarken tecavüz etmişti.
Aşağılık bir durumdur.
Açacağınız başlığı sikeyim orospu çocukları.
(bkz: Ya benimsin ya toprağın)
acıklı bir sahnedir. yazık lan.
nasıl bir kafada yazıldığını anlayamadığım başlıktır. seviyorsan niye tecavüz ediyorsun manyak mısın yoksa psikopat mı? sorusunu insanın beyninde yankılandırır.