bugün

ses tonu.
Sözleriyle her gun ufak ufak Kırması, ve bunun farkına bile varmaması.
parfümü buluşmadan önce yarısını üstüne boşaltan karşı cinstir. birde parfümün yoğun bir kokusu varsa vay anam vay.
sıçıyor olduğunu öğrenmek çok iyi bir neden.
canım dedikçe canın çıksın şeklinde davranması, ilgi gördükçe bencilleşmesi, seni avucunda sanıp yamyam gibi sağa sola saldırması hoşlandığınız kişinin gözünüzde leşe dönüşmesini sağlayan sebeplerdir.
gayet normaldir. hoşlanmak ile sevmek arasında ince bile olmayan, oldukca kalın bir çizgi vardır. seviyorsan kolay kolay soğumazsın. soğumuşsanda sevmemişsin demektir. (bkz: kapiş)
her saniye msj istemesi, ayarsız kıskançlıkları, hediyeyi pahasına göre değerlendirmesi,bi de memesinin küçük olması.
- tabi yerine tabyyy yazması.
- tripkolik, fundy dinlemesi.
- daha önceden cinsel seks yapması.
- uyuşturucunun dibine vurması.
- sigara kullanması.
-ağzının kokması. Sırf bu yüzden güzelim, zeki kızdan soğudum. şimdi kendisi avusturya' da diş hekimliği okumakta. Ne tesadüf.

Ben normal kimseden hoşlanmamışımki.
uff sana be slk edalarıyla dolaşması
pembe sıçmadığını öğrenmek
sürekli bakıpta bir şey elde edememek. nihayetinde onun da bakmaması. belkide çok güzel olacakken her şey o büyük boşluğa düşersin, soğursun.

edit: ne bileydim sevgilin olduğunu. keşke hiç bakmasaydın.
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama; iğrenç bir şekilde sakız çiğnemesi.
samimiyetsiz tavırları ya da herkesle çok çok samimi olması...
hayalinde canlandırdığın, kafanda büyüttüğün profilden farklı çıkması. ona yüklediğin güzel şeylerin bir bir patlaması.
geç cevap yazması.
facebook 'ta arabesk rap paylaşması.
tanışınca sanıldığından çok çok farklı bir kişi olduğu öğrenilince soğumak elde değil. hoşlantınız herşey kaybolur bir anda, çok güzel bişi.
Size küfretmesi, he evet küfretmesi.
hunharca sakız çiğnemesi.
yere kark kurk tükürmesi.
saygısız olması.
karşısındakini dinlemeyi bilmemesi.
everest kadar egosu olması.
her şeyi ben bilirim, yaparım havasında olması.
parayla hava atmaya çalışması.
nerde nasıl davranması gerektiğini bilmemesi.
iki çift laf edecek kadar bile kültürü olmaması ama buna rağmen müthiş bir kültüre sahipmiş gibi ahkam kesmesi.
boş konuşması.
'konu bulsana yaaaa' demesi. (çarpcan ağzına bir tane salağın)

tamam neyse susuyorum artık.
sigara kokusu.
eski sevgilisinin mal biri olması.
makul miktarda pipisi olmasıdır. * *
bir kız arkadaşım kırk yılda bir göğüs dekoltesi kıyafet giymişti. döşündeki kılları görünce ne yalan söyliyim soğudum artık sevgilide olamam kıza panpa diyom la.
hoşlanılan kızın küfür etmesi
lan lı lunlu konuşması.
tutarsız tavırları.
müslüman olması mesela öyk. arap gibi ne o öyle.