bugün

--spoiler--
sonunda anne ile tanışma şerefine eriştiğimiz dizi. yapımcıların anne olarak (bkz: cristin milioti) seçimi beklentileri ters köşe yapmış olsa da, dünya güzeli süper star bir hatuna göre çok daha uygun bir seçim olduğunu düşünmekteyim.
--spoiler--

edit: spoiler
o anne nedir yahu, lanet olsundur.
8. sezon finali ile birlikte sonunda anneyi görmüşüzdür. yapımcılar anneyi tedin kızına benzetmek için kasmışlar, ben beğenmekle beğenmemek arasında gidip geldim. sempatik duruyodu açıkcası ama direk beynimde ev arkadaşının "erkekler sürekli ona aşık olup duruyor, kıskanıyorum" sözleri zonkladı. dolayısıyla bildiğin süper güzel hatun bekliyordu bir tarafım. yine de oldukça iyiydi bence, son bölümü çok güzel bağlamışlar herşeyiyle. uzun zaman sonra olaylar bütünü sağlanmış bir himym bölümü izlemek keyifli oldu.

edit: ayrıca tedin kızlarından açık ara en güzeli zoey idi. yinede annenin stella çirkinliğinde olmaması da bir şeydir.
herhangi bir tavuk yumurtasını alıp 8 sene götüme sokup kuluçkaya yatsam sonucundan bu karıdan daha insana benzer bir şey çıkartırım. bu neeeyy lan!

(bkz: dostum anne demişin baba çıktı)

http://galeri.uludagsozlu...i-met-your-mother-446841/
--8x24 spoiler--

the girl with the yellow Umbrella'yı gördük. ayağında da lily aldrin'in istediği çizmeler... ama be amk yapımcıları, 8 yıldır öve öve bitiremediğiniz kadın bu muydu?! cristin milioti ne lan?!

--8x24 spoiler--
--spoiler--
anne miydi lan o ?
--spoiler--
sarı şemsiye kullanmama sebep olan dizi.
--spoiler--
8 sezondur beklediğimiz anneyi sonunda görünce, gerçekten sinirlendiren dizidir. ayrıca hani o anne sarışın olacaktı? böyle bir ayrıntıyı nasıl atlarlar resmen komik.
--spoiler--
ted o kadar kadınla oldu anneye gel dedirten dizi.

edit: anne matmazel çıktı ya la. ted i harcayacaklar.
ted bu zamana kadar çıkıp ayrıldığı kızların ahını almış olacak ki böylesine denk geldi, ne yaparsın dizinin oyuncu yönetmenlerinden birinin akrabası olacak ki, anne rolünü layık gördüler. benim için dizinin ilk bölümünden beri değişmeyen düşüncem anne, lily* olmasıydı. ama o zaman Marshall'a başka bir partner olacaktı o zamanda 8 sene boyunca lily'yi göremeyecektik. benim için çok büyük kayıp olurdu.
ama böyle anne olur mu ya?
(bkz: böyle pelin olur mu ya)
(bkz: how i met your father) *
zevkine sokayım ted. ben bile daha güzelim bu karıdan.
tanrinin ona iyilik yapmasi sonucunda barney stinsonun yukariya bakarak tanridan cak hareketeni beklemesini de icinde bulunduran, gelmis gecmis en iyi komedi dizilerinden birisidir. patricki seviyoruz.
zoey gibi kadını pisi pisine elinden kaçır, sonra git bununla evlen. yazıklar olsun sana ted.
baya bi eski dizi cnbce den beklemezdim böle şeyleri.
annenin gayet güzel olduğu dizi.

lan seksi, taş gibi hatundan anne mi olur?
dışarıda görseniz taşlarsınız aq.
Barney ve robinin diğer çifti ayırma planı yaparken çalan tango müziğinin beni benden aldığı dizidir.
--spoiler--
ted şehrin en güzel hatunlarıyla çıktı çıktı; anne olacak kadın lily'nin yandan yemişi çıktı iyi mi?

ben yine de anne olmayabilir diyorum ters köşe olabilir gibi geldi bana. göreceğiz.
--spoiler--
lan spoiler verin amına koyim dediğim dizidir.
Lyndsy Fonseca'yı ted'in gelecekteki kızı olarak gösterip, sarı şemsiyeli hatunun onun annesi olduğuna inanmamızı isteyen dizidir. ben hala inanmakta güçlük çekiyorum.
Anneyi merak etmek güzeldi görmek hiç de iyi olmadı malesef . merak içinde 8 sezon daha izlenebilirdi bence baydıran 3 saatlik dizilerimizden eğlenceli bir diziydi .
anneyi ilk gördüğün an bu muymuş ya dedirten dizidir. 8 yıllık beklentileri umarım yetenekleriyle ve kişiliği ile karşılar. 9. sezonu heycanla bekliyorum. Tanışma hikayeleri güzel yinede ama.
Spoiler kullanmayı bilmeyenlerin butonuna basayım.
--spoiler--
8.sezon finalinde ted in karısı çocuklarının anasını göstermiştir nihayet. yani en azından anne budur heralde

--spoiler--
ağır spoiler alert

8 sezon bunu mu bekledik amına koyim. bu mu lan robinin yerini dolduracak hatun kişi? arkadaş robin defterini bile kapattıracak hatun deniyorsa şöyle bişi beklerim ben (bkz: rachel hurd wood)yani cobie smulders ın her anlamda üstüne çıkabilecek biri güzellik olarak karakter olarak zaten senaristler halledecek karakter kısmını. yoksa olmaz aga bu gösterdikleri anca yoklukta gider robin evleniyo lan diye efkar dağıtır ama ötesi değil.
--spoiler--

--spoiler--
amerikan-cıklara özenenlerin dizisi.