bugün

8. Sezon 1. Bolum adi farhampton mus daha izleyemedim cok merak ediyorum.
--spoiler--
victoria yı seviyordum.bir sonra ki bölümde ted in terk edecek olması beni üzüyor.keşke o da sürekli olsa.
--spoiler--
--spoiler--
Lebenslangerschicksalsschatz zamanla olunan bir şey değildir.
Birden oluverir.
(...)
Galiba diyorsan hissetmemişsindir.

http://www.youtube.com/wa...SyMpy0M&feature=share
--spoiler--
8.sezonuna başlamış dizidir. seneler geçsede tadından birşey kaybetmemiştir, her bölümde tebessüm ettirmeyi başarmıştır.
ama hiçbir zaman bir friends olamayacaktır.
düşük zekalı paratoneri olan dizidir. evet bildiniz izleyenlerin hepsi düşük zekalı. evet.
şu kadınla tanışsın artık amuğa dedirten dizi.
Sadece Marshall ve Lily için bile izlenir. Bu aralar beni en çok onlar güldürüyor çünkü. Barney den bile çok. vaov.
Robin ve Barney olmasa cekilmeyecek olan ama onlarla harika olan yabanci komedi dizisi. Kisaca LEGENDARY.
--spoiler--

anne bildiğin gerzek çıkmıştır. kızım saçağın altına girsene, şemsiyeyle kazık gibi dikileceğine.

--spoiler--
sanırım anne boş zamanlarında halısahaya çıkıyor. bacaklar allah diye haykırdı çünkü.
1 seneden beri 1. Bölümden başka bölümüne geçemediğim ama her bölümünde kahkaha attığım şirin bir dizi.
go to ask your mother.
8. sezon 2. bölümü yayınlanmış olan dizi.

--spoiler--
quinn'den bu kadar çabuk vazgeçmeleri olmadı ya, kadın eğlenceliydi.
--spoiler--
--spoiler--

8x2de barneynin evlilik sözleşmesi kırdı geçirdi. Ayrıca robin tam şizofren oldu kendine göz kırpmak falan

--spoiler--
8x02

Bu bölümde çok iyiydi.

--spoiler--

- Fakat sezon finalinde Robin ve Barney tam evleniyorken olarların tekrar flashback'e sarması üzüyor açıkçası.
- Bu Almancı Klaus tam bir kırık. Uzun süre kalmasını isterim, baya eğlenceli.
- Lily ve Marshall'ın saçma sapan hareketleri beni yine bitirdi.
- Son olarak Robin'in fantazisi çok hoşuma gitti.

--spoiler--
her bölümde izleyiciye şok yaşatan dizi.
barneyin kimle evleneceği bence hala süpriz.
yeni sezonunda bölümler kısalmış gibi hissettiren bağımlılık yapan dizi.
robin karakteri hariç her karakterini çok sevdiğim dizi. ama o robin,ah o robin, o karıyı elime bir geçirirsem kimsecikler alamayacak.
süper ötesi bir sitcom. muhteşem bir senaryosu olmasıyla beraber oyunculuk ön plandadır.
--spoiler--
aynı keyifle izlenen dizi. sezon başlangıcında en azından o malum sarı şemsiyeli annenin sahnesini görmüş olduk. marshall ve lily ideal , sımsıcak bir aile olarak dizinin vazgeçilmezleri. barney ve robin evlenecekler artık, bundan da eminiz. anne ise hala ellerindeki en gizemli konu. başka gelişmelerin olması da muhtemel gibi. daha çok döndürülür olaylar , bu belli sonlara vardırmak için.
--spoiler--
marshall ve lilynin bebekleri çok tatlı hele ki büyümüş halleri daha da bi şeker olmuş dedirten şirin artık hayat ritüellerimize giren dizidir.
8 Sezondur yayinda daha da gideri var sanki. annenin ayaklarini daha yeni gorebilddiysek bakalim yuzu ne zaman ortaya cikacak.
8. sezon 3. bölümün son sahnesini henüz izleyemeyenleri merak içinde bırakmış olan dizidir.
8. sezonun 3. bölümünün son sahnesi ile ilgili spoiler verenlerin katledileceği dizidir! biz de seyredeceğiz lan sakın yazmayın!
8. sezonun 3. bölümünün son sahnesi yarrak gibidir. zevkine sokam barni.