bugün

bu sezonun sonunda da tedin hatun ortaya çıkmazsa b.ku çıkacak olan dizi.
8. sezon ilk bölümde, alman kaçak damat ile aralarında geçen konuşma çok hoştu. Belki olabilir diyorsan, hiç olmamıştır. Zamanla değil, bir anda anlarsın.
(bkz: Lebenslangerschicksalsschatz)
daha once belirtdigin gibi. barneyin kiz kardesi bizimkinin esi.
8. sezonun ilk bölümünü izleyenler için bir görüntü paylaşayım.
http://manscreed.com/wp-c.../02/the-mother-himym1.jpg
ilk dört beş sezonunun güzel olduğu dizi. artık sadece ananın kim olacağını merak ettiğim için izliyorum. beşinci sezondan sonra çok güzel zart zurt diyenlerin de yalanını sikeyim. he yine de diyebilirler tabi burası özgür bir ülke.

edit: screw you.
--spoiler--
8. sezon 1. bölümün en efsane sahnesi 1 dakika'da barney'in robin-ted-barney üçgenini anlatmasıdır. yere yapıştık.
--spoiler--
8x01

Harika giriş yaptılar sezona ama doyamadım desem yeridir..

--spoiler--

- Barney'nin herşeyi 52 saniyede anlatması harikaydı.
- Klaus ile Lebenslangerschicksalsschatz muhabbeti kafayı yedirdi bana. Baya iyi yapmışlar.
- Quinn'e tekrar tekrar üzülüyorum açıkçası yazık oldu kıza.
- Anne'yi yine göremedik ya la. Sarı şemsiye almak farz oldu artık. Bu arada yengenin ayakları güzeldi, ayakkabıyla daha bir hoş olmuş diyorum.

--spoiler--
Bütün karakterlerinin birbirinden harika olduğu gülmekten kırıp geçiren ve kesinlikle izlenmesi gereken yabancı diziler arasına girmesi lazım olan dizidir. şiddetle tavsiye edilir.
Bu diziyi izleyip de gülmeyenin yüz kaslarından şüphe duyarım. Her kesime uygun bir dizi ve gerçekten çok komik, kadrosu fazlasıyla iyi. Geçenlerde 8. sezonun 1. bölümü yayınlandı.
sarı şemsiye ile özdeşleşmiş olan dizidir. artık eskisi kadar komik değildir, fazla romantizm içermektedir. lakin sürekli takip edildiği için, 20 dakikalık bölümler de insanı sıkmadığından izlenmektedir.

mutlu etmediği halde alışkanlıktan devam edilen ilişkiden farkı kalmamıştır.
Ted'in eşininin bir zamanlar buluştuğu bir kızın oda arkadaşı olduğunu biliyoruz. 8 sezondur her buluştuğu kıza ''Aha bu!'' şeklinde bakıyordum. Hala gõstermediler ama dizi sırf Barney için bile izlenir.
gülmek için beklersiniz belki artık pembe dizi modundan çıkar diye yeni bölüm gelir ve karşınızda yine bir pembe dizi. ya çok merak ediyoduk biz romantizim nasıl bişeydir hiç görmedik diye saolun artık öğrendik, gülmeye ihtiyacımız olduğunda da akasya durağı izleriz.
iyidir, güzeldir hatta yeni nesi için efsanedir
ama friends izlemiş biri için çok da önemli değildir.

not: friends izlemeden önce benim için de efsaneydi.

bu arada 8. sezon başlamış elbetteki izledik.

barney'in 52 saniye olayını kötü algılayan bir tek ben miyim?
adam 7 sezondur izlediğimiz diziyi 52 hatta 50 saniyeye sıgdırdı lan
bu kadar abartılan anne-ted-şemsiye-kader-doğru kişi hikayeleri bu kadar mı basitmiş amk.
güldüm gülmesine ama böyle de düşündüm yani...

not: eksileyen üye, friends izle öyle konuşalım canım, ok?
artık komik olmadığı gibi ana hikaye konusunda da sınırları zorlayan bir dizi. cidden o kadar aradan sonra yazabildikleri en iyi şey bu muymuş ?
ulan 8.sezon 1.bölüm bitişi itibariyle hala barney'le robin'in evlenip evlenmediğini anlayamadım.
yedi sezon boyunca lily ve marshall haricindeki kimsenin evlenemediği dizi. ama izliyoruz.

--spoiler--
sekizinci sezon birinci bölümde yine lily ve marshall'da görülen sims hareketleri beni benden aldı.
--spoiler--
bir alex değildir .
(bkz: friends)
yeni sezona çok iyi giriş yapmış dizi. ayrıca liseli dizisi değildir.

son sahnede çalan müziğin grubunun çok sevdiğim 1 2 şarkısı var beğendiyseniz buyrun;

is there a ghost; http://www.youtube.com/wa...RqoUms&feature=relmfu

no one's gonna love you;http://www.youtube.com/wa...0BRrU&feature=related

on my back way back home; http://www.youtube.com/wa...LVvOA&feature=related
S08E01 itibariyle yüzünü göremesekte çoğu kısmını görebildik ted'in karısı olacak hatun kişinin.

yalnız bacakları fenaydı futbolcu olma ihtimali var. izleyelim görelim.
eskisi kadar güldürmese de hala izlerken eğlendiren dizi. Friends ile kıyaslanmasını ise saçma buluyorum zira konseptleri de farklı aslında. ayrıca müstakbel annenin roberto carlos bacakları da dikkatimden kaçmadı değil.
keyifle izlenen dizi. sekizinci sezon son olabilirmiş, biterse üzülürüm. umarım dokuzuncu sezonu da çekerler. anne falan umrumda değil, dizi bir sezon daha sürsün yeter.
hep bir şans verdiğim ama artık izlemeye dayanamayacağım dizi. Ah nerde o 1. 2. 3. 4. 5. sezonlar.
yaşamak istediğim hayatı yaşayan insanların dizisi... kıskanıyorum onları... birbirlerini hem çok sevip hemde çok iyi dalga geçiyorlar. gerçek hayatta bu kadar dalga geçtiğim ted gib bir arkadaşım olsaydı terk edip gitmişti beni...
Hala güzel, hala gideri olan dizi. Yeni sezona da fena başlamadı. Boku çıktı artık, çok bozdu geyikleri sıktı. Beğenmeyen izlemesin arkadaş.
özendiğim hayatları yaşıyor lan adamlar. en azından bize yansıyan bu. dostluk var, aşk var. hüzün, sevinç herşey dozunda.

güzel dizi ama bu yıl son yılı olacak. her güzel şeyin sonu var.