bugün

bağımsız yapımcıların elinden çıkma , dehşet dolu bir oyun.
oyunun grafikleri sizi yanıltmasın. gelmiş geçmiş en kanlı oyunlardan birisi. silahımız yokken adamı yumruklayıp devirdiğimiz, sonra kafasını zemine vura vura patlattığımız kaç oyun var? inanılmaz bir dehşet var öyle böyle değil.

ayrıca inanılmaz zor. her düşman tek darbede nasıl devriliyorsa sizin içinde aynısı geçerli. her adamı indirmek için taktik düşünmeniz gerekiyor. harala hürele de dalabilir , sakin sakin de indirebilirsiniz. maskeler ise ayrı bir psikopat.

şunu bir izleyin derim.
http://www.youtube.com/watch?v=2n_BinoS1Ug
Menüdeki şarkısı ile insanı baştan çıkaran, oyunu tekrar tekrar bitirseniz bile başınızı kaldıramayacağınız bir oyundur.
Oyunu 1989 yaşanmış gerçek bir olay üzerine yapıldığını düşünmeme neden olmuştur, ancak tamamen kurmacadır.
Yalnız son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birini yapmış adamlar* Hitman Absolution, Far Cry 3, Black ops 2 farklı türler olmasına rağmen bu oyun kadar zevk verememişlerdir. Müzikleri ayrı bir harika. Hiç beklemediğiniz bir anda kurşunu yedikten sonra tavana doğru yolculuğunuz için bir bilet adeta.
stres atmak için ideal oyunlardan birisidir. kan, vahşet her şey var. bazen çok zorlayabiliyor.
oynadığım en iyi bağımsız oyun. niye bu kadar az entry girilmiş anlamadım
Serinin ikinci oyununda cinselliğin dibine vurmuşlardır. Oyunu ilk açtığınızda cinsel sahneler atlansın mı diye sormaktadır.
günah gecelerine muazzam fon müziği çıkarmış mükemmel oyun.

https://www.youtube.com/watch?v=SNE2oCZH_4k
spotify:track:38rMZCtAPuRgOuV3pyFDmF
Dünyadaki en muhteşem oyundur gözümde. Her iki oyununuda preorder yapıp ayrıca müziklerini almıştım. Her kuruşuna kadar hakediyor.
oyunda grafiğin pek de önemli olmadığını yüzümüze vuran, gelmiş geçmiş en iyi oyun soundtrack'ına sahip oyun.
indirime girmiş Steam'de alsam mı arkadaşlar karar veremedim size sorayım dedim daha iyi bir tavsiyesi olanda indirimlerle ilgili yeşillendirebilir.
Az evvel bitirdiğim müthiş oyun. Finalde ben de bi sigara yaktım.
insana konusuyla 80'leri, oynanış tarzıyla 90'ları yaşatan, nihayeti niyetini aşmış katlamış olan oyun. ikincisi daha da güzeldir. (bkz: hotline miami 2 wrong number)
sabah sabah dayanamayıp yeniden indirdiğim oyun. şu yaşıma kadar oynadığım oyunlar arasında kesinlikle en iyisi, daha ötesi yok. içerisinde istediğim her şey var.

şimdi gidip biraz adam dövelim. gidelim jacket.
görsel

görsel

görsel