bugün

yeni versiyonu ile 150 bin tlye yaklasan arac. 150 bin lira verip minibus benzeri bir on kolsol aliyorsunuz. bunu nasil duzeltmezler anlamak zor.
Maalesef ülkemizdeki balon araçlardan biridir. Savrulma konusunda uzmanlaşmıştır. Virajlarda hiç derli toplu değildir. 150 bin buna vereceğinize gidin volvo falan alın otomobile binin.
Bu araca entry girmeden yapamam herhalde , honda'nın suv klansmanında otomobilidir.

2015 Honda cr-v 2.000cc

Artıları ; müthiş derecede geniş , konforlu , elektrik aksamı çok çok kaliteli , yeni nesil turbo destekli dizel honda motoru çok güzel taşıyor kasayı yakıt makul derecede , arka koltuklarda ayak bölgesinde havuz bölme olmaması müthiş ferahlık sağlıyor. Multimedyası çok kaliteli. 150 km/s hız ile giderken bile yol sesi içeride değil. Süspansiyonları çok kaliteli.

Eksileri; sınıfında ki kankalarına göre bi kaç cm daha büyük , uzun farları çok dandik yetersiz , bagaj da derinliği daha fazla olmalıydı , fiyatı çok abartılacak derecede pahalı , iç plastik aksamı normal derecede ama insan 150.000₺ fiyat verecekse daha kaliteli olmalıydı , otomatik şanzımanı efsane kasal crv lerde ki gibi uzun ömürlü değil.
Anneme almayı planlıyorum, bilgisi olan varsa bi mesaj atabilir mi? Bi kaç sorum var.
Hayırlı forumlar.
Anneye uymaz. Ben kendi annemme honda crv yerine honda cbr aldım. 600'lük. Çok memnun, tavsiye ederim.
son kasası tasarım olarak güzel duruyor. teknik kalitesi hakkında pek malumatım yok ancak asla bir alman suv'u( ör vw tiguan, audi q3, bmw x3) kadar olacağını sanmıyorum.
Adı üstünde comfortable raw vehicle bir arazi ya da suv araç değil günlük kullanıma kampinge hobi etkinliğine falan gidilebilecek bir araç.
ilk kasasını epey kullandım türkiyeye uygun yerden yüksek ve arıza sıkıntısı olmayan bir araç fakat eşşek gibi tüketimi bir Japon arabasında hiç anlam veremediğim bir şey Japon oğlum bu Japon insanlara Japon arabası dersen benzini yakmayan araba anlardı doksanlarda ama yeni arabaları bu kulvarda değil zaten ayrı konu ama bu araba hep eşşek gibi benzin yakan bir arabaydı. Amerikan piyasası için üretilmiş olduğundan da vitesi koldan bu da alışık olmayan için biçimsiz bir durum.
Şahsen ben amerikan arabalarına bayılsam da bir kaç şeyden hiç hoşlanmam birincisi el freni ikincisi bu direksiyondan vites mevzusu. Direksiyonların gemi dümeni ebadında olduğu zamanlarda kalması gereken bir mevzu .
Neyse konu çok dağıldı evet bu araba ne bir jeep wrangler dir ne de chevrolet suburban günlük çarşıya pazara çocuğu okuldan almaya komşuya kısır yerken dedikodu yapmaya gidilecek amerikan karısı arabasıdır sadece. .
Yarrak gibi bir arabadır. Almayı düşünüyosanız o parayla çok daha kaliteli ve rahat bir araba alabilirsiniz .
2015 1.6 dizel modelini almayı düşünüyorum ama kafam yakıt konusunda kararsız. artık dizelin yasaklanması hızlanmışken dizel bir araç almak ne kadar mantıklı. 600 bine alınacak en mantıklı araç bu olsa gerek.
1,6 dizel yerine 1.0 benzini tercih ederim. Seat, skodanın kipleri olabilir.
3 yıldır dizelini kullanıyorum. Bundan sonra alınacak araba anca Mercedes GLC/GLE falandır. Yakıt, konfor ve güvenlik konusunda tatmin edici. Temiz, düşük km alıp yıllarca binersiniz.