bugün

hayatının aşkını bekliyordur.
Senin benim gibi bir kızdır. daha cok benim gibidir. idealisttir, belki aklina gelmemistir sevgili yapmasi gerektigi. Zaten cok da usengectir nasil ugrasayim simdi diyordur.
bazen içinde kocaman bi' boşluk olduğunun farkına varıyor, canı yanıyordur. kendisiyle çatışmaktan yorulmuştur.
Büyük acılar yaşamış, belki de hayattan yorulmuş olabilir. Bir erkekle uğraşmak bebek büyütmekten daha zordur kanaatimce.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Ya aşık olduğu insanı bekliyodur ya güvenmiyodur ya da içine kapanıktır.Yoksa çirkin olsa bile bulur o kız.
böyle bir ülkede üniversitede sevgilisi var diye or*spu damgası yemekten korkan kızdır belkide.
evde kalmaya adaydır. erkekler böylelerinden uzak dursun boşa vakit kaybıdırlar.
karşı cins olmadan da hayatını devam ettirebileceğinin farkında olan kızdır.
istanbul teknik üniversitesinden mezun tek kızdır, zaten öyle bir kamufle olmuştur ki o, okul bittiğinde rehabilitasyon ve adaptasyonu okuduğu sürenin üç katına tekabül eder.
helal olsun o kıza dedirtir en iyisini yapmıştır .
üniversiteye gelene kadar kimseyi sevmemiş/sevememiş, sevmediği biriyle olmayı da anlamsız bulan kızdır. üniversitede sevdiği biri olursa eğer onunla sevgili olur. aksi takdirde bir süre daha yalnız kalacaktır.
en az 8 erkekle yatmış kızdır, bakın en az 8 diyorum sürekli yatmaktan sevgili yapamamıştır ya da çirkindir kimse sevgili yapmıyordur onu kendine o da yataktan yatağa zıplıyordur.
Belki hic bir iliski yasamadigi icin eksikligini de hissetmeyen Kizdir. Ve inanin bu olayi sizin kadar kafasina takmiyordur, abartilacak birsey Yok.
Acelesi ne işine baksın.
Ya çok çirkindir ya kezbandır ya da yoğun aile baskısı altındadır. 4. Bir ihtimal yoktur.
Dindar kız da olabilir. Helal olsun.
çirkindir. yada özgüvensizdir. yada aseksüeldir. yada lezbiyendir. başka bir seçeneği yok.
küçükken tecavüze uğramış olup erkeklerden nefret ediyor olabilir buda bir seçenek.
dindar insan gerekten tüm gerekliliği ile dinini yaşayan insan erkeklerle göz göze gelebileceği bir ortama girmez zaten neyin kafasını yaşıyorsunuz.
Hemen bu baslik altinda kendini belli etmeye çalışan kizdir muhtemelen. Anneannemin bi lafi aklima geldi "cirkini opmemisler kendini namuslu sanmis". Guzel Soz.
tanıdığım bir kızdır. ancak ve ancak birinci sınıftayken o da bu kervana katıldı. hatun da bayağı iyidi hani hatta bende göz koymuştum da yakın arkadaşı bana yazıyordu falan olmadı işte amk niye hatırlatıyorsun ulan pezeveng.
Cirkindir, net.
Çoğu arkadaşına sevgili kadar yakın davranır. Uzak durun bunlardan cunku sinifin yarisi bu kizi dusunup bosalir.
üniversite öğrencisi, daha önce hiç sevgilisi olmamış, nadir karşılaşılan kız tipi. evlenmek için aradığım kızdır. okulda arıyorum tabi. benim de hiç sevgilim olmadığı için sevgilisi olmamış birini istiyorum. fakat büyük çoğunluğu tabi ki çirkin ya da kezban oluyor.

evet işim zor. çirkin veya kezban olmayacak. öyle biriyle karşılaşma ihtimali yüzde bire yakın. karşılaştığında bir de ondan hoşlanman gerekiyor. bu da yetmiyor. onun da senden hoşlanması lazım.

bulursam burayı editlerim. o değil de bu işin sonunun ne olacağını merak ediyorum. yazar tavsiyelerine açık olduğumu, bir pm uzaklarında olduğumu da belirtmek isterim.
akp li olmayan kızdır.
varsa da normal değildir. bu devirde bu olayın vuku bulması için hatunun aşırı derecede giderinin olmaması lazım.* * eğer dinine bağlı biri ise ve bunun için sevgilisi yoksa, anında babasından ister nikahıma alırım.