bugün

güzel türkiye'miz hiçbir zaman değişmeyecektir. her zaman en önde, (bazen amarikanın 1 arkasında olabilir) en ileride olacaktır. hele bir de borlar çıksın işte o zaman inşaallah.
Benim salaklıklarım.
kişiliğimizdir asla değişmez değiştirmeye çalışmayın boşa uğraşmayın.
aleyna tilkinin paso gündemde olması. yazan arkadaş varsa da kendisiyle aynı düşüncedeyim.
istedigim seylerin benden kaçması.
Torpil vukusu.
insanlar. Ne kadar iyi niyetli olsak da onların adilikleri, kansızlıkları hiç değişmeyecek değil mi? Kendilerini beğenmiş halleri, insanları küçümsemeleri, kendilerini ilah sanmaları.. bunlar hiç değişmeyecek. Bişey bilmek insani değer kaybetmek demek değil. Sizler böyle insanlar olmayın..
sözlükte aleyna tilkinin gündemden düşmemesi.her gün kızın hareketlerinden yakınıyoruz.
Dünya adaletsiz.
Hep sap olarak takılmak. Örneğin, kütüphaneye gidiyorum millet sevgilisiyle geliyor sonra diyorsun ben hep sap mı takılmak zorundayım.
gece oluşan o insanın içinde ki boşluk,tükenmislik hissi.
sorumsuzluğum.
Hayatın çilesi.
türkiye. ve türk erkeklerinin türk kızlarına kafayı takması.
kendi dusuncesini tek dogruymus gibi dikte etmeye calisan insanlar. kendi ahlaki degerlerinden ve kulturel yargilarindan baska bir dusunceyi savunan insanlara ne derlerse desin sanki dunya aslinda diktortgendir demis gibi tepki gosteren beyinler. evet sizsiniz.
Turk halkinin cahilligi, arap meraki.... Gene bi huzun coktu icime ((((
türk erkeklerinin aklının fikrinin kadınlarda olması ve sürekli onların namusunu sorgulamaları,hiç değişmeyecek değil mi?
erkek olmama rağmen utandığım bir durum gerçekten. keşke değişse,keşke değişsek.