bugün

fetö'nün milyar dolarlar yatırdığı abd başkan adayıdır.

Clinton seçilirse dünyada, trump seçilirse abd'de savaş çıkar. inşallah trump seçilir de abd iç savaşla yerle bir olur.
bu gece 69 yaşında abd tarihinin ilk kadın başkanı olabilir.
Seçilir veya seçilmez. Bana ne amk?
Ama gençken yani yaklaşık 10 sene öncesine kadar gayet güzel ve çekici bir kadınmış.

az malın gözü değilsin haa bill...
Başkanlığı süresince dünyada karıştırmakdık yer bölge bırakmayacaktır. Tam bir şeytan dünya yanarken kahkahalarla gülecektir günün sonunda..
görsel
kocasına sahip olamayan kadın ülkeye nasıl sahip olacak diye düşündüren kadın. hem bu kadının kocası başa geldiğinde bizim ülkede olmayan kalmadı depremler ekonomik krizler bu gelince başımıza neler gelecek? evet.
Umarım bir mucize olur ve bu lanet karı başımıza bela olmaz...
partisinin simgesi eşektir kürtlere destek verecekmiş trump ın fili onları ezebilecek mi göreceğiz...
Takip ettiğim kaynağa Florida da öne geçen başkan adayı.

Edit: trump şuan floridada tekrar önde hadi hayırlısı daha bir çok eyalatte de trump önde.
"This team has so much to be proud of. Whatever happens tonight, thank you for everything."

hayırlı olsun beyler clinton bitmiş. bunu yazıyosa muhtemelen trump reyiz geliyor.
yeni abd başkanıdır.

Not: 1 hafta önceden kazanacağını söylemiştim.
Bir kaç puanla başkan olur gibi duruyor.
aldın mı başkanılığı başgaaaan.

https://65.media.tumblr.c...npbqzcavVY1t1tb09_500.gif
(bkz: bırakın kazandım sansın zavallı)
donald trump'a seçim kaybetmiş varlıktır. bizim trafolara giren kediyi bunun yerine aday gösterseler kazanırdı donald trump şebeleğinin karşısında... yuh be.
Gene mi hüsrana uğradın amk?
görsel
abd başkanlık seçimlerini kaybetmiş kişidir. 69 yaşındadır. Babaannem, Hillary Clinton'ın yaşındayken beni görümcesi zannediyordu.
Hem fetöcü hem pkklıdır iyi ki bu karı geçmedi ucuz yırttık.
seçimi kesin kazanacağını tahmin ediyordum, kaybetmesi şok etti.
ulan tamam trump iyi bir seçenek olmayabilir ama hillary halasının kızıymış gibi savunan insanlar var. anlamadığım neyini savunuyorsun arkadaş senin neyine. ha bir de sanki dünyada bütün bunlar olurken hillary abd'de yetkili değilmiş gibi. hepiniz oradaydınız ulan denebilir. şunu da unutmamak lazım hillary clinton da obama gibi demokratik partinin siyasetçisidir. arkadaş memleketçe obamanın çok mu hayrını gördük sanki ? obama dünya barışına kuş kondurdu da bu onun devamı mı olacaktı ? ortadoğu yanarken demokratlar neredeydi ? suriye krizi büyüyüp giderken demokratlar neredeydi ? yeni yeni terör örgütleri bölgeyi aşıp avrupada bile bomba patlatabilirken demokratlar neredeydi ? arap baharı ve sonrasında gelen kaos rüzgarı demokratlar döneminde çıkmadı mı? arkadaşlar trump taraftarı değilim, bana ne yani hangisi seçilirse seçilsin benim memleketim mi. ama sanki biri melekti diğeri şeytandı gibi düşünmeyelim.
Ahmet Davutoğlu dış politikadan ne kadar anlamıyorsa bu da onun aynısı. .
Kaddafi'nin lânetiyle hırsı ruhanen durdurulmuş Amerikalı kadın siyasetçi.
Daha önce First Lady olduğunu hepimiz biliyoruz, başkan seçilseydi kocasına ne diyecektik o'nu bilmiyoruz işte. Neyse ki yanımızdan sekti gitti.

Bak Hillary bacım, Kaddafi o şekilde bir ölümü hak etmedi. Güle güle...
Bir Benazir Butto efsanesi vardı ve bu Pakistan gibi bir ülkede gerçekleşmişken, özgürlükler ülkesi Ameika'da gerçekleşmiyorsa demek ki Amerika da eski Amerika değil!
görsel