bugün

incisozlukteki bir yazarın, çok pis fantezi yaptığı, ağzının içinde çalkaladığı yazar. boydan boya girmiştir efenim...
(bkz: girsinler efenim sözlükte)
cemaat abisi olma ihtimali yüksek olan yazar.
feyktir feyk.
cool adam ' dır. kanaatindeyim.
şahsi görüşüme göre bluevelve ile aynı kişi olan şahıs. iki zıt kutuptan aynı tarz entryler ve başlıklar açarak milleti tahtik etmekten ve saçmalakmaktan başka yaptıkları bir şey yok.
herseyebosunaiclenenadam'dır...
ironinin allahını yapan yazardır ya da ben öyle düşünmek istiyorum.
dikkat çekmek için entryler yazar efendim kendisi.insanların kendisi hakkında bir kaç kelam bir şey yazması hoşuna gider,ilgi ister.gerçek hayatta bomboştur.sıkıntılıdır.
karşısına geçsem "saydıracağım" kişidir.
herşeye bok ata ata tuvaleti emekli yapacak yazardır.

(bkz: tuvalet yerine sözlük kullanmak)
kendini tekrar etmeye başlayan troll.
kendine verilen hakları sonuna kadar kulanan yazar. (bkz: kullanıcı adı)son harfine kadar kullanmış adam.
http://www.facebook.com/p...meyenadam/118215594858602 ile facebookuda ironi için kendine alet etmiştir.
(bkz: birinin mal olduğunu 10 metreden anlamak)
Muhteşem bir trolldür. Hala ve hala gülüyorum lan.

Kitap yapıcam yazdıklarını söz, okulum bi bitsin türkiyeye döneyim olmadı ben vericem parasını.
kendisine facebook ta hayran sayfası yapacak kadar hasta ruhlu bir troll.

http://www.facebook.com/p...am/118215594858602?ref=mf
(#7870657) artık iğrençleşmiştir.
her şeye eyvallah da, atatürk lan bu!
fake tir ve çok büyük ihtimaldir ki bluvelve ile aynı kişidir. katıksız yobaz profili çizmektedir, ama bu kadar da olamaz dedirtir.

buyrun #7861664

sözlük yönetiminin yapacak bir şeyleri olmalı bu hususta yok yapmıyorlarsa; sözlüğü canlı tutmak için oynanan bir rating oyunu olduğunu düşünmem an meselesi.
komik adamdır,
katılırız düşüncelerine,
ama gülmekten katılırız,
üstüne trol tanımam.
don kulotbile kapışamaz,
küfür yemeye bayıldığı aşikardır,
özgürlüğün bokunu çıkarır,
çamurdur çamur.
gitsindir.
sussundur.
bıktırmıştır.
(bkz: (#7870657) kendisi nin oyuyla tüm vatan ın oyunu bir gören dogmatik insan.
sözlüğün sayılı trollerindendir. entrylerinde saçmalamak ile sıçmak eylemini aynı anda başarabilmesi büyük beceridir doğrusu.(!)
(#7870657)
nolu entrysinde görüldüğü üzere, trollüğü klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
cool adam ın çok kötü bir taklidi. olmamış.
(bkz: 7876890) yazdığı hikayelerle hayalgücünü takdir ettiğim, beynini daha doğru yerlerde kullansa daha hayırlı olacağını düşündüğüm yazar. bunları uydurmakla uğraşmak yerine akp nini gerçek yüzünü öğrensen, çoluğuna çocuğuna anlatsan, etrafındakilere doğruları söylesen. bak o zaman nasıl severim seni.
karakterinin yerinde yeller esiyor, imanlı yiğit yazarımız, "bu ne hal böyle?" diye soruyorum. tanrı bizi korusun!
(#7877128)
niye bu kadar meşhur oldu diye sorulası yazar.